>

KÜLTÜR-SANAT

"007 Ferhat Bond" Vizyonda

Merakla beklenen "Sensin" klibi yayında...
 
   
 
 
     

"Darmadağın oldum ama değdi"

Büyük bir merakla beklenen, sektörün en sıra dışı müzik klibi "Sensin" yayında. Ferhat Göçer'in yaralanmak pahasına olsa da dublör kullanmadığı ve yürekleri ağızlara getiren aksiyon sahneleriyle dolu klip daha yayınlanmadan çok konuşulmuş, gündemi adeta sallamış, sosyal medyada da büyük ses getirmişti.

Ferhat'ı Darmadağın Eden Klip


Ferhat Göçer, çıkan haberler sonrası gelen geçmiş olsun dileklerine teşekkür ederken "Darmadağın oldum ama değdi, bugüne kadar yaptığım en fiyakalı klip oldu" dedi.

Ambulans ve jandarma eşliğinde trafiğe kapalı alanda, Çatalca'da gerçekleştirilen çekimlerde üst düzey güvenlik önlemleri de alınmıştı.

Özel kıyafetlerle kamera karşısına geçen Ferhat Göçer, klip çekimine arabanın bagajında başlayarak, giden arabanın üstünde de adeta sörf yapıyor. Son planda da camı kırarak arabanın içine kendine atmayı başaran Göçer, senaryo gereği de geçmişiyle yüzleşiyor.

“Sensin” klibinin yönetmenliğini Ercan Şencan üstlenirken, Türkiye'de ilk kez bir klip çekiminde kullanılan; sinema, reklam ve büyük prodüksiyonlarda görmeye alışık olduğumuz Russian Arm'lı araç takip sahneleri de nefesleri kesiyor. "Sensin" in klibi Ferhat Göçer Youtube Kanalı, tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayında.

https://www.youtube.com/watch?v=H3mCdvYYehc
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>