>

GÜZELLİK

Hamileliğin 4.Ayından İtibaren Çatlak Oluşumunu Önleyici Güvenli Bakım

“Elancyl Crème Prévention Vergetures”, hamilelik döneminde genişleyen cilde kolajen desteği sağlar, çatlak oluşumunu önler, oluşmuş çatlakların görünümünü hafifletmeye yardımcı olur.
 
   
 
 
     

Zenginleştirilmiş formülündeki kartam yağı ile cildin beslenmesine, yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur ve gerilmelere karşı direncini arttırır. Çatlak oluşumunu 2 ayda baskılar. Paraben içermeyen güvenli ve yumuşak formülü pürüzsüz bir cilt sağlar.

Hamilelik ve doğumdan sonra vücutta özellikle karın bölgesinde çatlkların oluşması çok normal. Çatlağı oluşmadan önlemek veya oluşabilecek çatlakların sayısını ve belirginliğini minimize etmek hamilelere özel geliştirilmiş ürünler kullanmakla mümkün.

Elancyl Crème Prévention Vergetures; çatlamaya karşı cildin direncini arttırırken yeniden yapılandırıcı E vitamini ve B-5 kompleksi ile zenginleştirilmiş formülüyle; elastin ve kolajen sentezini düzenleyerek cildin gerilmelere karşı direncini arttır, çatlakların oluşumunu önler, cildini besler ve esneklik kazandırır. Hekimler ve eczacılar tarafından da önerilen Elancyl Crème Prévention Vergetures içeriğinde yer alan kartam yağı ile cildin besler ve yumuşacık yapar.

Hamileliğin 4’üncü ayından, doğumdan sonraki ilk aya kadar güvenle kullanabilen Elancyl Crème Prévention Vergetures, paraben içermez ve anti-alerjiktir. Yapılan testler sonucu çatlak oluşumunu %92 oranında engeller.

Kullanım Şekli: Hamileliğin 4’üncü ayından, doğumdan sonraki ilk aya kadar karın, göğüs, kalça-baldır gibi vücut bölgelerinde günde 1-2 kez dairesel hareketlerle elle hafif bir masaj yapılarak uygulanır. Kremsi ve yağsız yapısı, hafif kokusu ile sizi nazikçe sarmalayacaktır. Basit ve hızla emilir, uyguladıktan sonra hemen giyinebilirsiniz. (Emzirme sırasında göğüs uçlarına sürmemelisiniz)

Elancyl Crème Prévention Vergetures Eczane Satış Fiyatı: 150 ml 109 TL

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>