>

KÜLTÜR-SANAT

14 Şubat Sevgililer Günü’nde “Kırdığın Yerden Kırıl”

Kitaplarında; aşk hikayesi yarım kalmış, sevilmemiş ve hiç değer görmemiş bir karakteri kendi penceresinden kaleme alan, Hayykitap’ın Yazarlarından Zeus Kabadayı’nın yeni kitabı “Kırdığın Yerden Kırıl”, Sevgililer Günü’nde raflarda okuyucularıyla buluşacak.
 
   
 
 
     

“Henüz Her Şey Bitmedi”, “Beni Neden Sevmedin?”, “Sevseydi Gitmezdi” gibi çok satanlar listesine girmiş bir çok kitabın Yazarı olan Zeus Kabadayı, son kitabı olan “Kırdığın Yerden Kırıl”da; aşk acısı çekenlerin dertlerine ortak olan bir dost misali hem onlarla dertleşiyor, hem de kalplerde umut tohumlarını yeşertiyor.

Yazar; Aşk acısını en derinden çekenlere…ve gidenlere…sesleniyor. Geride kalanları ise adeta tekrara ayağa kaldırmak için bir dost eli uzatıyor.

“Bazen gitmek gerek, hiç görmediğin yerleri görmek için… Bazen her şeyi unutmak gerek, en sevdiğin şarkıyı silip ilk defa duyuyormuş gibi dinlemek gerek. Yaraların derin de olsa dikiş atılmasına izin vermek gerek. Sevmek gerek, sanki hiç o acıları tatmamış gibi yeniden tanışmak gerek.”

Dönem romanları sevenlere ise: “Kehribar Zamanında Aşk”

Kitaplarında bir zamanların Ankara’sında mutlu bir ailede yaşananları, insan ilişkilerini, dostlukları, yıllar geçse de içinde iz bırakan mekanları ve aşkları ele alan Yazar Bige Güven Kızılay’ın “Kehribar Zamanında Aşk” adlı kitabı ise, Sevgililer Günü’nde geçmişe özlem duyan ve satırlarda kendi yaşanmışlıklarını bulan okurlarını bekliyor.

“Aşkın kehribar hali herkese nasip olmaz. Çünkü sabır gerektirir. Emek gerektirir. Hoşgörü gerektirir. Vefa gerektirir. Reçineyi mücevher yapan zorlu süreçte ellerinizi sımsıkı kenetleyip durabiliyorsanız eğer, boynunuza kehribardan kolyenizi ışık ışık bir nişan gibi takarsınız. Kehribar aşkın ta kendisidir…” 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>