>

KÜLTÜR-SANAT

Lara Fabian`ın İstanbul Konser Sayısı 2 Güne Çıktı

Sahnede devleşen kadın Lara Fabian, Türk hayranlarının yoğun ilgisi üzerine konser sayısını iki güne çıkardı.
 
   
 
 
     

Türkiye ile arasında özel bir bağ olan ve her seferinde Türklere olan sevgisini dile getiren Lara Fabian, 8 Aralık Zorlu PSM’ de vereceği konserin büyük ilgi ile karşılanmasına sessiz kalmadı.

Lara Fabian, hayranlarının yoğun ilgisi üzerine İstanbul konser sayısını iki güne çıkardı. İstanbul’da 8 Aralık ve 9 Aralık gecesi ardı ardına sahne alacak olan Lara Fabian, İstanbul konseri için sürprizleri ile geliyor.

İstanbul sahnesi için özel olarak hazırlanan Lara Fabian, konserlerinde Türk tasarımcıların kıyafetlerini tercih ediyor. En son gerçekleştirdiği fotoğraf çekimlerinde ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un objektifinin karşısına geçen Lara Fabian’ın 8- 9 Aralık İstanbul konseri için gerçekleştireceği sahne şovu merakla bekleniyor.

Piu Entertainment ve 73 Organizasyon işbirliği ile İstanbullu müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak olan Lara Fabian, klasikleşen "I will Love Again” ve “Je’Taime” gibi parçalarının yanı sıra yeni albümü "Ma vie dans la tienne"den de şarkılar seslendirecek. Yoğun ilgi üzerine gerçekleşecek ikinci konserin biletleri 11 Kasım Cuma günü itibari ile Biletix’te..
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>