>

KÜLTÜR-SANAT

2021 Var Olmak Kitabı Çıktı!

Yeni yıla ışık tutan Astrolog Zeynep Turan: “2021 yılının ruhunda‘var olma’ sanatını öğretmek var.”
 
   
 
 
     

Sosyal medya kullanıcılarının Twitburc olarak da tanıdığı ve isabetli öngörüleriyle çok konuşulan uzman astrolog Zeynep Turan’ın, yeni yıla dair değerlendirmelerini yazdığı 2021 Var Olmak adlı kitabı İnkılâp Kitabevi’nden çıktı! Umutla beklenen 2021 yılının ruhunda “var olma” sanatını öğretmek olduğunu söyleyen Turan kitabında, var olma mücadelesi verecek ve varlığını kanıtlayacak burçları anlatıyor. Yeni yıla ışık tutan 2021 Var Olmak raflarda, inkilap.com, dr.com.tr ve kitapyurdu.com’da!

Astrolog Zeynep Turan, İnkılâp Kitabevi’nden çıkan 2021 Var Olmak adlı yeni kitabında, tüm dünyada ve her alanda büyük dönüşümlere sahne olan 2020’nin ardından gelen 2021’e dair yorumlarıyla adeta yeni yıla bir ışık tutuyor.

2021 Var Olmak’ta Zeynep Turan’ın, Türkiye’nin siyasi kaderinin hangi yöne gideceğinden pandeminin gidişatına, şekil değiştiren eğitim sisteminin kalıcı olup olmayacağından ekonomik kriz nedeniyle hiperenflasyon altında ezilecek ülkelere, tüm dünyayı kapsayan öngörüleri okurlarla buluşuyor. Güneydoğu Anadolu Projesi’nin (GAP) 32 yıl sonra dünya gündemine geleceğini belirten Turan ayrıca, Akdeniz’de ön görülemez savaşların başlangıcını kimin tetikleyeceğini de anlatıyor. Uzman astrolog kitabında “Dünyanın eş zamanlı öksürmesi ‘Dijital Diktatörlüğü’ mü önümüze sürecek?”, “Hibrit insan teknolojisi küresel savaşları beraberinde mi getirecek?”, “İnsanlık, dünyanın sahibi gibi davrananların elinden kurtulabilecek mi?”, “2021 yılı hafızalarımıza reset mi atacak?” gibi sorulara yanıtlarını da okurlarla paylaşıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>