>

GÜZELLİK

Maybelline New York’un Marka Yüzü Melisa Şenolsun Oldu!

Adriana Lima, Maybelline New York’un marka yüzü Melisa Şenolsun’u “Merhaba” diyerek karşıladı...
 
   
 
 
     

Dünyanın en prestijli moda etkinliklerinin başında gelen New York Moda Haftası’nda Maybelline New York’un marka yüzü olarak Haftası’na katılan Melisa Şenolsun, markanın global yüzü Adriana Lima ile bir araya geldi. Melisa Şenolsun’u Türkçe “Merhaba” diyerek karşılayan Adriana Lima, daha önce de bir araya geldiği Şenolsun’u “Burada Türk arkadaşım ile birlikteyim” diyerek tanıttı.

Milyonlarca kişinin takip ettiği dünyanın en önemli moda haftalarından New York Moda Haftası’nın makyaj sponsorluğu, bu yıl da makyaj trendlerinin belirleyicisi Maybelline New York tarafından gerçekleştiriliyor. Maybelline New York, moda haftası kapsamında dünyaca ünlü yıldızları buluşturuyor. Maybelline New York’un marka yüzü Melisa Şenolsun, bu kapsamda markanın global yüzü, dünyaca ünlü top model Adriana Lima ile bir araya geldi.

Melisa Şenolsun ve Adriana Lima, Şubat ayından sonra ikinci kez bir araya gelirken, Lima konuğunu Türkçe “Merhaba” diyerek karşıladı. İkilinin uyumu Adriana’nın Türkiye tutkusu ile birleşti ve ortaya keyifli bir sohbet çıktı. Lima ve Şenolsun buluşmada güzellik sırlarından bahsettiler.

Pozitif enerjisi, doğallığı ve güler yüzüyle karşısındakinin içini ısıtan genç oyuncu, New York Moda Haftası’nda Adriana Lima ile bir araya gelmesine ilişkin: “Adriana Lima kusursuz güzelliği ve başarılı kariyeri ile hayranlık duyduğum isimlerin başında geliyor. Bu anlamda onunla ikinci kez bir araya gelmekten dolayı çok mutluyum. İkimizin de spora olan tutkusu sebebiyle geçtiğimiz Şubat ayında ringe çıkarak boks yapmıştık. Şimdi ise kendisinden güzellik sırlarını öğrenerek, kendiminkileri paylaştım. Birlikteliğimizin her zamanki gibi çok ilham verici olduğunu söyleyebilirim” dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>