>

KÜLTÜR-SANAT

47.Sanat Yılında İlhan Şeşen’den “Hediyem” Geliyor

Usta müzisyen İlhan Şeşen’in yaklaşık iki yılda tamamladığı, “Hediyem” adını verdiği tribüte albümü Sony Music etiketiyle tüm müzikseverlerle buluşuyor.
 
   
 
 
     

Müzik duayeni İlhan Şeşen, 70. yaşında çok değerli isimlerle oluşturduğu tribüte albümüne “Hediyem” adını vererek 47. sanat yılını da taçlandırıyor. İlhan Şeşen’in en sevilen eserlerinin buluştuğu bu albümde birbirinden değerli sanatçı dostlarının yorumları yer alıyor.

“Hediyem” albümünün çıkışı “Yalın-Sensiz Olmaz” şarkısıyla gerçekleştiriliyor. “Sensiz Olmaz” şarkısının video klibi Amsterdam ve İstanbul çekimleriyle, Ömer Faruk Sorak yönetmenliğinde kadraja alındı. Ömer Faruk Sorak’ın “İlhan Şeşen - Sensiz Olmaz” şarkısının yıllar önceki ilk klibini de çeken yönetmen olması, bu anlamlı albüm için dikkat çekici başka bir özellik.
 Birçok jenerasyonun aşk üzerine derin düşüncelere kapılmasını sağlayan birbirinden keyifli 14 İlhan Şeşen şarkısı bu albümde buluşuyor. İlhan Şeşen denince akla ilk gelen şarkılardan “Sensiz Olmaz”, “Neler Oluyor Bize”, “Aşk Layık Olanda Kalmalı”, ve daha fazlası birbirinden değerli sanatçı dostlarının yorumlarıyla “Hediyem” albümünde buluşuyor.

Romantik aşk şarkılarının usta ismi İlhan Şeşen’in en sevilen şarkılarının başarılı sanatçı dostlarının yorumlarıyla buluştuğu “Hediyem” albümündeki sanatçılar ve seslendirdikleri eserler ise;

https://www.youtube.com/watch?v=hm8RGHTyivo

1-Alpay – Hayallerimi Bırak
2-Ayla Çelik – Neler Oluyor Bize
3-Aylin Aslım – Ankara’dan Abim Geldi
4-Buray – Aşk Layık Olanda Kalmalı
5-Cem Yılmaz – Ellerimde Çiçekler
6-Ceyl’an Ertem – Aşık Oluyorum Eyvah
7-Dilhan Şeşen – Sıcaklardandır
8-Eser Yenenler – Gördüğüme Sevindim
9- Grup Gündoğarken – Bir Yaz Daha Bitiyor
10-İhtiyaç Molası – Sen Benim Şarkılarımsın
11-Mehmet Erdem – Ağlıyor İstanbul
12-Yalın – Sensiz Olmaz
13-Yaşar – Gibi Gibiyim
14-Zeynep Talu – Rüzgar


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>