>

KÜLTÜR-SANAT

Ada Sanlıman 12 Nisan’da Zorlu Psm Touché’de!

İlk teklisi “O Günler”i ve ilgi çeken klibini Aralık 2021’de dinleyiciyle buluşturan Ada Sanlıman, karakteristik sesi ve eşsiz yorumuyla 12 Nisan Salı akşamı Zorlu PSM touché’de!
 
   
 
 
     

Güçlü kontralto sesiyle, caz, R&B, soul gibi farklı müzik türlerini harmanlayan Sanlıman touché’de, ritmik ve ruha dokunan bir repertuarı seslendirecek. Başlama saati 21.00 olan konserin biletleri Passo’da!

Ses rengi ve vokal tarzıyla kendine has bir isim olan Ada Sanlıman, 2017’de ilk kez Soho House İstanbul'da solo performans sergiledi, ardından pek çok mekânda ve festivalde düzenli olarak sahne alarak kendinden söz ettirdi. New York’un en iyi caz okullarından Parsons’a bağlı New School for Jazz and Comtemporary Music’de eğitim alırken sosyal medya platformlarında paylaştığı müzik videolarıyla oldukça dikkat çeken Sanlıman’ın, İlhan Erşahin, Bora Uzer gibi isimlerle de emprovize sahne deneyimleri de bulunuyor.

Ada Sanlıman, Aralık 2021’de ilk single çalışması “O Günler”i DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda, klibini ise YouTube’da yayımladı. Daha önce Selda Bağcan’ın ve Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği, düzenlemesi ve prodüktörlüğü Genco Arı’ya ait olan “O Günler”i olağanüstü ses rengi ve türler ötesi tarzıyla yorumlayarak kendi imzasını atan genç müzisyen, ilk teklisiyle büyük beğeni topladı.

12 Nisan 2022 Salı akşamı Zorlu PSM touché’de vereceği konserde Ada Sanlıman’a; klavyede Barış Mert Peker, bas gitarda Enver Muhamedi ve davulda Ekin Cengizkan eşlik edecek. Konserde genç müzisyen, farklı türlere uzanan bir repertuar seslendirecek. Kapı açılış saati 19.30, başlama saati 21.00 olan konserin biletleri Passo’da! 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>