>

MODA - STİL

Türk Hava Yolları'ndan yeni kampanya!

Türk Hava Yolları, Miles&Miles üyelerinin uçuşlarından, Shop&Miles kredi kartı ile yapılan harcamalarında büyük kampanya...
 
   
 
 
     
Ödül miller dış hatta da sınırsız

Türk Hava Yolları, Miles&Miles üyelerinin uçuşlarından, Shop&Miles kredi kartı ile yapılan harcamalarından ve program ortağı otel ve araba kiralama firmalarından mil toplayarak kazandıkları ödül biletlere dış hatlarda
kısıtlı yer ayırma uygulamasını kaldırdı.

Ödül bilet hakkı kazananlar, iç hat uçuşlarımızda, 15 Aralık 2003 tarihinden itibaren, tıpkı ücretli biletli yolcularımız gibi, yer olduğu takdirde uçuş haklarını kullanabilmekteydi. Yarından (22 Ocak 2004) itibaren dış hatlarda da ödül biletlere yer kısıtlaması kaldırıldı. Mil sahipleri, tıpkı ücretli biletli yolcular gibi, uçuşlarda yer olduğu takdirde uçuş haklarını kullanabilecekler.

Türk Hava Yolları, büyüme stratejisi doğrultusunda,bölgesel havacılığın geliştirilmesi, iç ve dış hatlarda yolcu sayısının artması ve maliyetlerin düşürülmesi için politikalarını yeniden düzenledi.

İç hatlarda yüzde otuza yaklaşan orandaki ücret indirimi ve vergi indirimlerinin yansıtılmasıyla birçok hatta tek yön uçuşlar 100 milyon ve altına düştü.

Örneğin Ankara- İstanbul uçuşu 150 milyondan 100 milyon TL'ye indi.

Dış Hatlardaki promosyonlar da devam etmektedir.

Örneğin, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana'dan New York ve Şikago'ya 2 Şubat'tan itibaren 499 dolara uçuş imkanı yaratılmıştır.

Türk Hava Yolları, ücretleri ucuzlatmanın yanı sıra konfor sunumunda da yolcuların taleplerini değerlendirerek yenilikler getirmek için çalışmalarını sürdürmekte.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>