>

KÜLTÜR-SANAT

Akasya Acıbadem’de Etkinliklerle Dolu Sömestir Tatili “Buz Devri Oyunları” ile Başlıyor

Yarı yıl tatilinde etkinliklerle tüm öğrenciler, Akasya Acıbadem’de tatilin tadını çıkartacak.
 
   
 
 
     

“Buz Devri Oyunları” ile başlayacak bu özel günler, “Karikatür Atölyesi” ile devam edecek. Ayrıca çocuklar için Kidzania’da yüzde 15 indirim var.

Akasya Acıbadem, yarıyıl tatilinde çok özel konuklara ve eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en sevilen karakterlerinin canlı aksiyon gösterisi "Buz Devri Canlı"; buz pisti koreografisiyle 6-7-8 Şubat tarihlerinde Volkswagen Arena'da çocuklarla buluşurken, öncesinde hem filmlerin hem gösterinin başrol oyuncusu sevimli kahraman SID, 24 Ocak-1 Şubat tarihlerinde Akasya’da çocuklarla bir araya geliyor. Workshop, eğlence bölümü ve sahne olmak üzere 3 bölümden oluşacak etkınlık alanında, saat 12.00-20.00 saatlerı arasında çeşitli aktiviteler gerçekleşecek. Etkinliklere katılanlar arasından 30 misafir; Arena’da düzenlenen dev müzikal şov “Buz Devri Canlı"ya çift kişilik davetiye kazanma şansı yakalıyor.

Sömestir tatilindeki etkinliklerle çocuklar eğlenirken aynı zamanda yaratıcılıklarını da geliştirme imkanı bulacak.

Karikatür Atölyesi

31 Ocak Cumartesi – 1 Şubat Pazar tarihleri arasında düzenlenecek Karikatür Atölyesi’nde, tatildeki öğrenciler hem karikatür çizmeyi öğrenecek hem okula başladıklarında arkadaşlarına ve öğretmenlerine minik sürprizler yaşatabilecekler. Belki de geleceğin karikatüristleri, bu atölyeden yetişecek.

Sömestir Sürprizi KidZania’da…


Akasya’da çocuklara keşif ve eğlenceyi bir arada deneyimleme fırsatı sunan KidZania sömestir tatili süresince belirli çocuk markalarından gerçekleştirilecek 100 TL ve üzerindeki alışverişlerde giriş biletine % 15 indirim yapıyor. KidZania Sömestir boyunca Pazartesi günleri de dahil hafta içi saat 19.00’a kadar açık olacak. KidZania kampanyasındaki markalar hakkında detaylı bilgi www.ak-asya.com.tr adresinde.

Ice Age (Buz Devri) Etkinliği
Tarih: 24 Ocak Cumartesi – 1 Şubat Pazar
Yer: Akasya Acibadem / -1 Kat Boyner Önü

Karikatür Atölyesi
Tarih: 31 Ocak – 1 Şubat
Saat: 13.00 – 15.00
Yer: Akasya Acıbadem

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>