>

KÜLTÜR-SANAT

“all Originals Party” İstanbul’u Salladı!

Datarock ve Sophie Ellis-Bextor’ın sahne aldığı “all Originals Party” 17 Eylül Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştiririldi.
 
   
 
 
     

Yerli ve yabacı sanatçıların performanslarının yanı sıra birbirinden farklı aktiviteler ile davetlilerine keyifli anlar yaşatan all Originals Party’ye yaklaşık yedi bin kişi katıldı.

Sokak modasına yön veren ikonik marka adidas Originals, ilk kez 2009’da “House Party” teması ile başlattığı ve 2010’da “Street Party” konsepti ile sürdürdüğü orijinallik kutlamalarına bu yıl da devam etti.

Orijinalliği İstanbul’da yaşadılar

all Originals Party, “orijinalliğin adresi İstanbul sokakları” konsepti ile 17 Eylül 2011 Cumartesi günü, Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirildi. all Originals Party, İstanbul sokaklarından çıkan, sokağa ait tüm unsurları bir kez daha bir araya getirdi. Sophie Ellis-Bextor ve Norveçli indie dans grubu Datarock ile beraber Sattas, Melis Danişmend, Alper Bahçekapılı ve Radyo Eksen DJ’leri müzikleri ile katılımcıları coşturdu.

İstanbul adidas Originals ile coştu

Geçmişten bugüne adidas Originals tarihinin anlatıldığı özel bir sergi alanının yanı sıra aktivite alanı profesyonel kaykaycılar ve dansçıların gösterilerine ev sahipliği yaptı. Trombolin ve grafiti alanlarında parti katılımcıları özgürce eğlendi, Zelfist’in adidas Originals ürünleri ile hayat verdiği styling alanında isteyen tüm katılımcılardiledikleri adidas Originals kıyafetlerini deneyip fotoğraf çektirerek, stil önerileri aldılar.

all Originals Party ünlü isimleri de bir araya getirdi

Adidas’ın 17 Eylül Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirdiği “all Originals Party”, sanat, müzik, medya ve cemiyet dünyasından ünlü İstanbullular’ı da ağırladı. Aralarında Doğuş Çabakçor, Hakan Öztürk, Cansel Elçin, Oben Budak ve Başak Dizer Fransez gibi orijinal isimlerin bulunduğu ünlüler, Indie dans müziğinin Norveçli temsilcisi Datarock, pop müziğin en güzel kadınlarından Sophie Ellis-Bextor ve Melis Danişmend’in eşsiz performansı ile coştu.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>