>

KÜLTÜR-SANAT

Anadolu Ateşi’nin Dev Gösterisine Sayılı Günler Kaldı

12-13 Ocak İstanbul Ülker Spor ve etkinlik salonu’nda, dev kadrosu, dev prodüksiyonu ile seyircisiyle buluşuyor.
 
   
 
 
     

17 yıldır 100 ülkede 45 milyonu aşan seyirciyle buluşan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu’nun 17. yıl, 5000. özel gösterisi ve 2018 Troya Yılı kutlamalarının açılışını yapacak olan Troya Müzikali’ne sayılı günler kaldı.

Topluluğu’nun Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan iki özel anlamlı gösterinin, repertuarında birçok değişikliğin yanı sıra kostüm, müzik ve dekorda farklılığın yer aldığının altını çiziyor. Kasım ayından itibaren 3 farklı şehirde, 200’den fazla dansçı ile dev gösteriye hazırlanan topluluğun 7’den 20’e dansçıları da sahne alacak.

12 Ocak Cuma günü Saat: 21.00’de Troya Müzikali, 13 Ocak Cumartesi günü Saat:21.00’de Anadolu Ateşi gösterileri Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda gerçekleşecek gösterilerin biletleri ise Biletix’te satılmaya devam ediyor.

İstanbul’ın ardından Başkent Ankara’da…

Aşk, savaş, tutku ve zaferi tüm dünyada dansla yaşatan Troya Müzikali, 9 Şubat Cuma günü Saat: 21.00’da Congresium’da başkentlilere 3.000 yıllık efsane hikayeyi anlatmaya hazırlanıyor. Anadolu’nun binlerce yıllık kültürel tarihini, her yöreden derlenmiş yüzlerce halk dansı figürü ve halk müziğini harmanlayarak yansıtan Anadolu Ateşi gösterisi ise 10 Şubat Cumartesi günü Saat: 21.00’da 11 Şubat Pazar günü ise yoğun talep üzerine 19.00’da Başkent Ankara’da anadolu rüzgarı yaşatmaya hazırlanıyor. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>