>

KÜLTÜR-SANAT

Ashton Kutcher'dan kelebek etkisi...

Son filmi "Butterfly Effect" ile büyük bir başarı elde edileceğine inanılan genç ve yakışıklı oyuncu Ashton Kutcher, gençlerin idolü olma yolunda...
 
   
 
 
     
Hollywood’un en yakışıklı, en eğlenceli ve en zıpır oyuncusu: Ashton Kutcher!

Türkiye’de 9 Nisan tarihinde gösterime girecek olan "Butterfly Effect – Kelebek Etkisi" filminin başrol oyuncusu Ashton Kutcher, fotomodellikten oyunculuğa, ünlü oyuncu Demi Moore’la olan ilişkisinden MTV’de yayınlanan Punk’d programına kadar yaptığı her şey ile adından sıkça söz ettiriyor.

1997 yılında Genç Yüzler yarışmasında birinci olan Ashton, Iowa Üniversitesi Biokimya Mühendisliği eğitimini yarıda bırakarak New York’ta modellik kariyerine başladı. Şöhret merdivenlerini hızla çıkmaya başlayan genç aktör, 2002 yılında yapılan "25 yaşın altındaki 25 yakışıklı" anketinde listenin üst sıralarında yer almayı başardı.

Oyuncu olmasının ardındaki en büyük sebebi 80’li yılların ünlü oyuncusu Kirk Cameron’ın canlandırdığı Mike Seaver karakteri gibi olmak istemesi şeklinde açıklayan Ashton Kutcher, Demi Moore ile olan ilişkisinin şöhretini artırdığı konusundaki iddiaları kabul etmeyerek, bu ilişki öncesinde de birçok başarılı çalışmaya imza attığını her röportajında dile getiriyor.

MTV’de yayınlanan Punk’d adlı programı en çok seyredilenler arasında ilk sıralarda yer alan genç aktör, yapımcıların ısrarı üzerine programını devam ettirme kararı aldı. "Diner Party" adlı filmin prodüktörlüğünü de üstlenen oyuncu, yakın zamanda MTV ile ortak bir çalışmaya imza atarak "Snafu" adını taşıyan bir show hazırlamayı planlıyor.

En büyük hayali geleceği önceden görebilmek olan Kutcher, Butterfly Effect’te çocukluk hatıralarının psikolojik etkileri ile boğuşan ve geçmişine yolculuk yapabilmeyi sağlayan bir teknik geliştiren genç bir adamı canlandırıyor. Amerika’da vizyona girdiği günden beri "Ted Hamilton" ve "Along Came Polly" isimli filmlerin de bulunduğu gişe şampiyonları listesinde "1" numarada olan "Butterfly Effect" Türkiye’de de oldukça ilgi göreceğe benziyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>