>

KÜLTÜR-SANAT

Athena ve Duman Yılbaşında Küçükçiftlik Park Sahnesinde!

KüçükÇiftlik Park, Duman ve Athena’nın sahne alacağı Yılbaşı konserine ev sahipliği yapıyor.
 
   
 
 
     

Athena ve Duman, müzikseverlerin yerinde duramayacağı, uzun yıllar boyunca hatırlanacak bir konser için hazırlanıyor. Gece boyunca sürprizlerin de olacağı parti şimdiden büyük ilgi topluyor.

Rock müziğin iki önemli isminin uzun bir aradan sonra ilk kez KüçükÇiftlik Park’ın kapalı kış sahnesinde buluşacağı konser, yeni yılın unutulmaz kutlamaları arasında yer alacak.

Athena ve Duman, yüksek enerjilerine yakışır bir performansla müzikseverlerle buluşacak. Nefes kesici şarkılarıyla müzikseverleri başka boyutlara taşıyan gruplar, en heyecan verici performanslarından birine imza atarak, yeni yılda KüçükÇiftlik Park sahnesini sallayacak.

Etkinlik için KüçükÇiftlik Park’ın yeni Facebook fan sayfası üzerinden bir de yarışma düzenleniyor. Athena veya Duman şarkısı söyledikleri videolarını sayfa üzerinden paylaşan ve oylamaya açan katılımcılar arasından en çok beğenilen video Athena ve Duman konserine çift kişilik davetiye kazanıyor. Ayrıntılar için KüçükÇiftlik Park Facebook fan sayfasını ziyaret edebilirsiniz:www.facebook.com/pages/KucukCiftlik-Park

Kapı açılışının 20:30 olduğu parti 21.00’da Öztürk’ün sahneye çıkmasıyla başlayacak. Saat 22.30’da Duman sahne alacak ve müzikseverler Duman ile yeni yıla merhaba diyecek. Konser, 00.45’te sahne alacak Athena’nın şarkılarıyla sabah 03:00’a kadar devam edecek. Konserin biletleri Biletix üzerinden satışa sunuluyor.Tarih: 31 Aralık 2011, Cumartesi
Saat: 21.00-03.00
Yer: KüçükÇiftlik Park


Bilet fiyatları:
VIP Ayakta - 133.00 TL, Sahne Önü Ayakta - 79.00 TL, Normal Ayakta - 50.00 TL
VIP alanda özel ikramların sunulduğu 4 kişilik standlar bulunacaktır.


Satış noktaları:
Biletix – 216 556 98 00
www.biletix.com


KüçükÇiftlik Park Ana Gişe – (Etkinlik Günü) Tel No: 212 2665650


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>