>

KÜLTÜR-SANAT

Baharın Müjdecisi “İstanbul’da Bahar” 13 Mayıs’ta Bir Kez Daha Küçükçiftlik Park’ta!

Şehrin eğlence vahası KüçükÇiftlik Park, “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar” ile bu sene de İstanbulluları, iyi dileklerle baharı karşılamaya davet ediyor!
 
   
 
 
     

Geçtiğimiz yıl binlerce İstanbulluyu bir araya getiren festival, bu sene de dostlarıyla birlikte baharın gelişini kutlamak isteyen herkese eğlenceli bir gün vaat ediyor. Sahnede Altın Gün, BaBa ZuLa ve Kozmonotosman ile “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”, yeniden doğacağımız günlerin başlangıç şöleni olacak. 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek festivalin avantajlı dönem biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

KüçükÇiftlik Park’ın güzel günleri müjdeleyen festivali “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”, bu yıl da hayatı umutla karşılamak isteyen İstanbulluları yüzdeyüz müzik, eğlence ve lezzet dolu bir günle buluşturuyor.

“Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”da, 70’lerin Anadolu rock şarkılarına ve türkülere getirdikleri yorumlarla dünya çapında başarı kazanan Amsterdam çıkışlı Anadolu rock ve psikedelik folk grubu Altın Gün sahnede olacak. Festivalde KüçükÇiftlik Park sahnesini kostümlü, dansözlü eşsiz sahne performansları ve oryantal enstrümanları elektronik/modern seslerle harmanladıkları müzikleriyle dünya festivallerinin de vazgeçilmezleri arasına giren BaBa ZuLa renklendirecek. 70ʼlerde Türkiyeʼde üretilmiş Anadolu-pop ve funk eserlerini elektronik müzikle modernize eden Kozmonotosman ise sahnenin açılışını yapacak.

URU organizasyonuyla 13 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşecek “Yüzdeyüz Müzik Sunar: İstanbul’da Bahar”ın avantajlı dönem biletleri Biletix’te ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>