>

KÜLTÜR-SANAT

Bakırköy’de Avşar Sinemalarının Yerine Açılacak Olan House Of Performance (HOP) 26 Nisan Çarşamba Günü Açılıyor!

Sanatseverleri; tiyatro, sinema, konser gibi birbirinden renkli gösterimlerle buluşturacak…
 
   
 
 
     

Harun Türk, Hakan Haksun, Bosna Altın işbirliğiyle oluşturulan House of Performance (HoP) yazar-yönetmen Özen Yula’nın genel sanat yönetmenliği ile tiyatro, konser ve interaktif gösterilerle İstanbul’un en önemli kültür ve sanat merkezi olma yolunda önemli bir adım atıyor.

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının yön vereceği atölyeler ve farklı eğitim seminerleri ile aynı zamanda çok amaçlı bir kültür merkezi olmayı hedefleyen House of Performance (HoP)’ta Mayıs ayından itibaren birbirinden farklı performanslar izlenebilecek.

Bakırköy’de, geniş kitlelerce bilinen Avşar sinemalarının yerine açılacak olan House of Performance (HoP), 26 Nisan’daki Özge Ulusoy’un sunacağı açılış töreni ardından Zuhal Olcay açılış konseri ve Dj Y.UNAN performansından sonra Ali Poyrazoğlu, Nilgün Belgün, Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, Aşkım Kapışmak gibi gösterimlerle sanatseverlerin yeni buluşma noktası olacak.

Çağdaş ve modern bir dekorasyon ve anlayışla açılan mekanın birinci katında son teknoloji içeren 411 kişilik bir performans salonu, zemin katında genç ve dinamik oyunların sunulacağı bir gösteri sahnesi ve festival filmlerin gösterileceği 2 adet sinema salonu bulunuyor.

HOUSE OF PERFORMANCE (HoP)'ta sanatseverler, heyecan verici gösterileri; www.houseofperformanceofficial.com web adresinden ve Instagram: @houseofperformanceoffical, Twitter: houseofperform, Linkedin-Youtube-Facebook: houseofperformance sosyal medya adreslerinden takip edebilirler.

HOUSE OF PERFORMANCE (HoP)’ da ki tüm gösterimlerin biletleri Hop gişesi, Biletix, Biletinial ve web sayfalarından alınabilir. HOUSE OF PERFORMANCE (HoP) sahnesinde tüm etkinlikler 20.30 da başlamaktadır.

HOUSE Of PERFORMANCE (HoP)
Adres: Zeytinlik Mahallesi Türkçü Sokak Kayalı Apartmanı No:6 A İç kapı No:1 Bakırköy/İstanbul
(Eski Avşar Sineması)
Telefon: 0212 495 21 76
Web: https://www.houseofperformanceofficial.com/

Instagram : @houseofperformanceoffical
Twitter: houseofperform
Linkedin-Youtube-Facebook: houseofperformance


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>