>

MODA - STİL

Özlem Kaya Koleksiyonu ile Göz Kamaştırdı

2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu bu yıl 7.si düzenlenen Istanbul Fashion Week kapsamında muhteşem bir defile ile tanıttı…
 
   
 
 
     

İstanbul Fashion Week 2012 kapsamındaki Özlem Kaya defilesi, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB)’in organizasyonunda, Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD), İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle düzenlendi.

Başarılı tasarımları ile dikkat çeken ünlü tasarımcı Özlem Kaya’nın IFW kapsamında Antrepo 3’ de gerçekleşen 2013 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu defilesini Hatice Aslan, Berrak Tüzünataç,Timuçin Esen, Hande Soral, modacı Süleyman Demirel gibi ünlü isimlerin yanısıra büyük bir davetli kitlesi izledi ve oldukça beğeni topladı.Koreografisini Öner Evez'in üstlendiği, saç tasarımlarını Sedat Temur’un yaptığı defilede, defile müziklerini ünlü oyuncu Timuçin Esen hazırladı.

Her sezon için düzenlenen defilelerde olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir defile hazırlayan Özlem Kaya’nın önümüzdeki sezon koleksiyonunda spor kesimlerin şık kumaşlarla birleştiği görülüyor. Örmelerin ve print desenlerin ağırlıkta olduğu koleksiyonda çoğunlukla ipek kumaşlar kullanıldı. Geçtiğimiz kış sezonunun devamı niteliğindeki koleksiyonda siyah, beyaz, fuşya ve sülfür sarısı renkler dikkat çekiyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>