>

KÜLTÜR-SANAT

Bebek Şenliği 13. Yılında Yine Dopdolu!

İstanbul’da geleneksel hale gelen ve Bebek Parkı’nda her yıl binlerce İstanbullu’yu bir araya getiren şenlik, 14-16 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
   
 
 
     

Üç gün sürecek Axess Bebek Şenliği’nde; sabah 09:00’dan gece 00:00’a kadar kültür-sanat aktiviteleri, çocukların ve ailelerinin keyifli zaman geçirebileceği atölye çalışmaları, moda ve tasarım stantları, dans, yoga/pilates atölyeleri gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra farklı lezzetleri de tadabilecekleri dopdolu bir program yer alıyor.

Biraz Yeşil, Biraz Mavi, Biraz Sarı...


İstanbul’un popüler semtlerinden biri olan Bebek’te, “Biraz Yeşil, Biraz Mavi, Biraz Sarı” konseptiyle gerçekleşecek Axess Bebek Şenliği’nde, 200 binin üzerinde katılımcı ışıldayan yaz güneşini, boğazın büyüleyen güzelliğini ve Bebek Parkı’nın huzur veren doğasını hissetmek için bir araya gelecek. Şenlik 13. yılında Axess Ana Sponsorluğu’nda Pepsi, Raid, Persil, Goo.n, Arçelik, Troy, Lipton Ice Tea, Vivident, Mentos, Doritos, Lays, Yedigün, Fruko, Troy, Ruffles, Lezita, Yves Rocher gibi markaların desteğiyle gerçekleştirilecek çeşitli aktivitelerle daha da renkli olacak.

Dopdolu programıyla müzik ziyafeti


13. yılında dopdolu bir müzik programı sunacak olan Bebek Şenliği; Kenan Doğulu (İhtimaller Caz Projesi), Sufle, Peyk, Boygar, Güntaç, Gülnur Gökçe, Cana Çankaya, Tilt, Supernova Reggae Band, Bosphoroots, Dalgana Bak, Genjah & Afel, Bestem Yuvarlak, Pilsen Band, Eksidört, Bildiğin Gibi, Bi’KaçGrup, Burak Şen ve Grubu, BÜMK Orkestra, DJ Emre Ergen ve Zeki Şen’in sahne performanslarıyla tüm ziyaretçilere müzik ziyafeti yaşatacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>