>

KÜLTÜR-SANAT

Ben Çocukken`in Dvd`si Çıktı

Belgesel sinema filminin kitapevlerinde sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.
 
   
 
 
     

Bağımsız sinema yapımcısı ve yönetmen Cenk Kaptan'ın hazırladığı ve ebediyete intikal eden Prof. Dr. Ünsal OSKAY ile Aykut ORAY'ın anısına adadığı, sosyal hayatın dijitalleşmesiyle beraber kaybolmaya yüz tutan sokak oyunlarını ve bu durumun günümüz çocukları üzerindeki olumsuz etkilerini anlatan "Ben Çocukken" isimli belgesel sinema filminin DVD'si başta D&R mağzaları olmak üzere Alkım, Nezih, Mephisto, Ankara Dost ve Ada gibi birçok seçkin kitabevinde sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

Bu film, Selçuk Yöntem, Burhan Şeşen, Çiçek Dilligil, Zafer Ergin, Murat Ertel, Levent Akman, Nadir Göktürk, Turgay Tanülkü ve ebediyete intikal eden Aykut Oray ve Ünsal Oskay gibi isimlerle çocukluklarına dair yapılmış röportajları da içeren özel bir projedir.Aşağıdaki linkten projenin jeneriğini ve teaserını izleyebilir, facebook ve resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz:

Web: www.bencocukken.com
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Ben-%C3%87ocukken/450585961659521?fref=ts
Teaser: http://vimeo.com/25233488
Jenerik: http://www.youtube.com/watch?v=1Wkpt7L0lY0


Desteklerinden dolayı, BKM (Beşiktaş Kültür Merkezi), Amadeus Şarapları, Aşina Mutfak, Creaore Creative, Grinet, Eskiznet, Pigment, Neva Toys, Ewre Production'a teşekkür ederiz.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>