>

KÜLTÜR-SANAT

Beyaz Perdeden Taksim’e “Sinemada Caz”

Jazz Company’de beyaz perdeden caz müzikleri...
 
   
 
 
     

Müzik severlerin uğrak noktası Jazz Company’nin Nisan ayı programı, bahar aylarına yakışır keyifte. Şu ana kadar beyaz perdede kullanılmış sevilen caz müziklerinin, piyanist, şarkıcı ve besteci Kubilay Kan tarafından sunulacağı “Sinemada Caz” özel gecesi, 18 Nisan Cumartesi akşamı Jazz Company’de gerçekleşecek. Kubilay Kan’ın yanı sıra bu ay, 10 Nisan’da İlham Gencer & İpek Dinç, 11 Nisan’da Bilal Karaman & Bora Çeliker Standarts, 17 Nisan’da Olgun Açar Quartet Jazz Company’de sahne alıyor olacak.

KUBİLAY KAN’DA SİNEMADA CAZ..

Caz ve blues müziğin devlerini ağırlayan Taksim’de yer alan Jazz Campany, Nisan ayı boyunca da birçok özel performansa ev sahipliği yapıyor olacak. Piyanist, şarkıcı ve besteci Kubilay Kan “Sinemada Caz” konseptli özel bir gece ile müzikseverler ile buluşuyor olacak. Jazz Company’de 18 Nisan Cumartesi akşamı gerçekleşecek “Sinemada Caz” gecesinde, Kubilay Kan’a davulda Korcan Ulusoy ve kontrabasta Berker Şahin eşlik ediyor olacak. Şu ana kadar beyaz perdede kullanılmış en sevilen caz müziklerinin en seçkin örneklerinden oluşan özel repertuar, özel sahne şovları eşliğinde doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Nisan ayı boyunca Sinemada Caz konseptli özel gecenin yanı sıra, fötr şapkaları olmadan sahneye çıkmayan Fötr Blues Band grubu, İlham Gencer & İpek Dinç, Bilal Karaman & Bora Çeliker Standarts ve Olgun Açar Quartet konserleriyle Jazz Company’de caz severler ile buluşacak.

Menüsünde yer alan "Summertime", "Blue Moon" kokteylleri ve "Caz Yemeği" ile damak zevkine hitap eden Jazz Company, her Cuma ve Cumartesi akşamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz performansları, blues müzik dinletileriyle, caz severlerin ve dünyanın dört bir yanından gelen otel misafirlerinin gözdesi olmaya devam ediyor.

JAZZ COMAPANY NİSAN TAKVİMİ


10 NİSAN 2015 İlham Gencer & İpek Dinç

11 NİSAN 2015 Bilal Karaman & Bora Çeliker Standarts

17 NİSAN 2015 Olgun Açar Quartet

18 NİSAN 2015 Sinemada Caz / Kubilay KAN

ADRES:
Jazz Company - Elite World İstanbul Hotel
Şehit Muhtar Cad. No: 42 Taksim İstanbul

TELEFON:
0212 313 83 83

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>