>

GÜZELLİK

Sofistike parıltılar

Sonbahar / Kış sezonunda Igora Glamour Reál Collection ile moda şovlarındaki akımlar, göz kamaştırıcı renkler ile saçınızda hayat buluyor.
 
   
 
 
     
Igora Glamour Reál Collection

Özünü Londra, Paris, Milano ve New York’taki moda şovlarının en iyilerinden alan Essential Looks, sezonun trendlerini belirlemeye devam ediyor.


Sonbahar / Kış sezonunda Igora Glamour Reál Collection ile moda şovlarındaki akımlar, göz kamaştırıcı renkler ile saçınızda hayat buluyor.


Igora Büyüleyici Gerçeklik koleksiyonu, göz alıcı saçları ön plana çıkarıyor ve birbirinden muhteşem üç trende sahip olmanızı sağlıyor.


Essential Looks ve Igora, aşırıya kaçmadan, son derece sofistike parıltılar yaratıyor.


Starlet - Göz Alıcı Parıltılar
Özünü Starlet trendinden alan bu görünüm seçkin Hollywood ihtişamına göndermede bulunuyor. Göz alıcı parıltılarda , siyah, sandre ve kızıl viyole ile renklendirilen tutamlar sizi siyah-beyaz filmlerin gizemine çekiyor.


Schwarzkopf Professional Global Renk Uzmanı Tracy Hayes bu rengi yaratmak için” Sırayla sandre, kızıl viyole ve siyah renklerini uygulayın ve tepe bölgesini siyah ile tamamlayın. Böylece starlarda gördüğümüz yanar döner renklere sahip olacaksınız” diyor .


Volume - Sevdalı Kumral
Bu muhteşem kumral tonların ana trendi Volume. Yumuşak tonlar bir araya gelerek saça büyüleyici bir derinlik, doku ve hareket kazandırıyor.


Sevdalı Kumral kendine güven ve soğukkanlılık demek; daima hareket halinde olan ve her şeyden haberdar olan bayanlar için. Schwarzkopf Professional Global Renk Uzmanı Tracy Hayes bu görünüm için Dokulu Renkleri öneriyor. “Saçlar, soğuk ve sıcak kumral tonlarının kombinasyonu ile gerçek derinliğe ve hacime kavuşacak” diyor.


Modernist - Büyüleyici Bakır
Modernist trendinden ilham alan Büyüleyici Bakır sade, olgun ve karmaşadan uzak ama asla sıkıcı değil! Eğimli görünüm ve dar anahatlar, canlı ve yoğun altın, bakır ve kahverengi tonlarıyla vurgulanıyor; sade parlaklıkla muhteşem bir görünüm elde ediliyor. Schwarzkopf Professional Global Renk Uzmanı Tracy Hayes bu görünümü elde etmek için “Sınırdaki Renkler “ tekniğini öneriyor. “Bütün saçı zengin bakır tonlarıyla boyayın ve sonrasında kakül bölgesine daha derin tonları uygulayın. Esnek ve göz alıcı” diyor .


Igora sonbahar - kış 2005 / 2006 renkleri dünya kuaförleri ile aynı anda Türkiye’de ki seçkin kuaför salonlarında.

www.igora.com.tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>