>

KÜLTÜR-SANAT

Beymen Collection 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

İncelikli lüksün kapılarını aralıyor.
 
   
 
 
     

Kalitenin göstergesini gizli detaylarda sunan tasarımlar, ışıltılı tasarımları tamamlayan transparanlar, kürk yakalar, triko el örgüsünden oluşan görünümler…

Beymen Collection 2015-16 Sonbahar/Kış koleksiyonunda kadının gizemli dünyasını 70’li yılların ruhu ile yeniden yorumluyor. Sonuç: Zamansız, sofistike şıklık…

Sonbahar/Kış koleksiyonununda 70’lerin sofistike duruşundan ilham alan Beymen Collection, bu sezon tasarımlarında zarif, narin ve asil görünümün kodlarına yer veriyor. Beymen Collection kadını bu kış iddasını stilinde göstermekten çekinmiyor. Kendine güvenen, feminen stilin kodlarına; kalıp, renk ve tasarımdaki incelikli iddia eşlik ediyor.


70’lerin en çok akılda kalan görüntülerinin özgün bir şekilde yorumlandığı koleksiyonda danteller, rugan ve altın detaylar, derin v dekolteler, büyük altın rengi fermuarlar ve payet kullanımı dönemin ihtişamlı ve şık ruhunu günümüze taşıyor.

Beymen Collection’da geniş paça pantolonlar fularlı gömleklerle, pileli etekler geniş kazaklarla birleşiyor. Sezonun öne çıkan ince ve uzun silüeti uzun tuniklerin triko pantolonlarla, geniş kazakların ise deri eteklerle kombinlenmesi göz kamaştırıyor.
Tay derisi üzerine farklı bir teknikle uygulanan leopar deseni Beymen Collection kadınının zarif duruşuna ihtişam katıyor. Bedeni tamamen saran dış giyim grubunda istendiği zaman çıkarılabilen kürk kol detayları işlevsel şıklığı yansıtıyor. Sade ve şık pançolar ise kış kombinleri için tamamlayıcı parça olma özelliği taşıyor.

Dönemin en önemli rengi camel, koyu renk, kalın dikişli denimlerle birleşerek mükemmel uyumun en iyi örneklerinden biri oluyor. Grinin tonları ve mor - yeşilin şık birlikteliği el örgüsü trikolar ve ipek bluzlarla ruh buluyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>