>

GÜZELLİK

Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi!

Siz uyurken Neutrogena ile cildiniz yenilensin...
 
   
 
 
     

Neutrogena, Bright Boost ailesinin yaşlanma karşıtı gece kremiyle gece boyu cildin doğal yenilenme sürecine destek oluyor. Dermatologlarla birlikte geliştirilen Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi, sağlıklı görünen aydınlık bir cilt için yaşlanma belirtilerinin önlenmesine yardımcı oluyor.

Güzellik ve bakım dünyasının yenilikçi markası Neutrogena, yaşlanma, leke ve ince çizgi karşıtı bakım serisi Neutrogena Bright Boost ile yaşlanma belirtilerine karşı savaşarak, genç görünen bir cildin sırlarını paylaşıyor.

Dermatologlarla birlikte geliştirilen Neutrogena Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi, içeriğindeki Neoglukozamin ve mineraller sayesinde siz uyurken cildinizin doğal yenilenme sürecine destek oluyor. Yaşlanma belirtilerine karşı etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış özel bir içerik olan Neoglukozamin cildi nemlendiriyor, cilt yüzeyinin hücre yenilenmesini destekliyor, ton eşitsizliğine karşı koyuyor. Mineraller ise cildin doğal kolajen üretimini sürdürmesine yardımcı oluyor. Yağsız ve alkolsüz olduğu için gözenekleri tıkamayan Neutrogena Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi, cilde sağlıklı ve aydınlık bir görünüm veriyor. Gece boyu siz uyurken hücre yenilenmesini destekliyor, yaşlanma belirtileriyle savaşıyor. Neutrogena’nın, 60 yılı aşan uzmanlığını son teknoloji ile bir araya getirerek geliştirdiği Bright Boost Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi, komedojen olmayan bileşiğiyle tüm cilt tonlarına uygun eşsiz bir deneyim sunuyor.

Neutrogena, Yaşlanma Karşıtı Gece Kremi, Yaşlanma Karşıtı Jel Krem, Canlandıran Yenileyici Peeling, SPF 30 Koruyucu Krem Hafif Doku ve Leke Karşıtı Aydınlatıcı Serum’dan oluşan Bright Boost serisiyle sağlıklı, aydınlık ve genç görünen bir cilt için aradığınız her şeyi bir arada bulmanızı sağlıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>