>

MODA - STİL

H&M’den Conscious Exclusive Koleksiyonu

H&M’in sürdürülebilirlik ile tasarımı birleştiren doğa dostu özel koleksiyonu H&M Conscious Exclusive, özel bir davet ile tanıtıldı.
 
   
 
 
     

H&M’in yeni Conscious Exclusive koleksiyonu, mükemmel bir stile sahip parçalar oluşturmak için daha sürdürülebilir malzemeler kullanılarak, kenevir, organik keten ve organik deri gibi kumaşlarla üretildi. Kampanyada oyuncu ve hümaniter Olivia Wilde tarafından, kırmızı halıda ise Jessica Chastain, Solange Knowles, Karolina Kurkova, Olga Kurylenko gibi Holywood yıldızları tarafından giyilen koleksiyon, 16 Nisan’da dünya çapında seçili 200 H&M mağazasında satışa sunulacak.

Türkiye’de ise sadece İstinye Park, Zorlu, Ankara CEPA mağazaları’nda, 22 Nisan’dan itibaren ise H&M Bağdat Caddesi Flagship mağazası’nda modaseverlere sunuluyor olacak. H&M Türkiye İletişim Departmanı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ön tanıtım lansmanına Sinem Güven, Alara Kap, Ayşegül Uluç, Derya Açıkgöz gibi isimler katıldı.
 H&M’in öncülüğünü yaptığı sürdürülebilir moda çerçevesinde gerçekleşen davet yine yeşil bir konseptte hazırlandı.
 Davetlilere organik yiyecekler ikram edildi ve doğa kağıttan hazırlanan Conscious logolu tohum kağıtlar hediye edildi. Aynı zamanda H&M, Karbon Avcıları ile çalışarak davet için harcanan tüm karbon ayakizini hesaplatarak aynı ölçüde ağaç diktirecek.
 Olivia Wilde’ın yüzü olduğu H&M Conscious Exclusive, kırmızı halıya uygun gösterişli parçalar yaratırken dünyanın çeşitli yerlerinden ilham alıyor. Japon desenlerinden, Afrika işlemelerine global etkiler, geri dönüştürülmüş, organik ve sürdürülebilir malzemelerle birleşerek ortaya çok özel bir koleksiyon çıkarıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>