>

KÜLTÜR-SANAT

Bir İnanç Hikayesi Olan “Sırrını Biliyorum”a Bursa’da Samimi Gala!

“Sırrını Biliyorum” filmi 22 Mart’ta vizyonda!
 
   
 
 
     

Sinema dünyasının en naif hikayelerinden bir olan ‘Sırrını Biliyorum’ adlı filmin Bursa Osmangazi / Downtown Yaşam ve Eğlence Merkezi Sinema Kino’da yoğun bir katılımla gala gecesi gerçekleştirildi. Filmin oyuncuları Timur Acar, Didem Balçın, Beren Gençalp, Eda Özerkan Kahraman Sivri, Mihriban Er, Alihan Türkdemir, Alper Atak ve Soner Türker adlı oyuncuların katıldığı gala gecesinde sinema izleyicileri, saf tebessüm ve gözyaşları ve kalp çarpıntısı arasında yoğun duygu geçişleriyle filmi izlediler…

Yapımcılığını Trio Pictures / Ali Ertem’ ve Veysel Dalgıç’ın üstlendiği, Battal Karslıoğlu’nın yönettiği Sırrını Biliyorum’un senaryosunda, Battal Karslıoğlu ile Ebru Erdemoğlu’nun imzası bulunuyor. 22 Mart’tan itibaren sinema izleyicisinin beyazperdede izleyebilecekleri film, sezonun en duygusal ve günlerce etkisinden çıkamayacakları samimi bir hikaye olarak iddiasını ortaya koydu.

İzleme öncesi basının karşısına çıkan ekip soruları yanıtladılar:

Timur Acar,

Büyük bir heyecan var. Sırrını Biliyorum filmimiz 22 Mart'tan itibaren sinemalarda. Herkesi filmimizi izlemeye sinemalara bekliyoruz. Bugün Bursa'dayız. Galamız için toplandık. Hepimiz buradayız.

Didem Balçın,

Duygusal bir film seyredeceksiniz. Biz senaryosunu okuduğumuzda çok etkilendik. İnşallah perdeye de yansımıştır. Battal hocamız çok güzel çekti. Beren, oyuncu olarak, meslektaşımız diyorum kendisine, güzel bir performans sergiledi. Burada olan olmayan bütün oyunculara da çok teşekkür ediyoruz. Artık bundan sonrası perdede o duygusallığı seyircimize de aktarabilecek miyiz? Onu umutla bekliyoruz. Heyecanlıyız.

Beren Gençalp


Senaryo aşırı güzel. Çok duygusal ve aksiyon dolu bir film oldu. Aslında bir kız çocuğunun çaresizliğini de izlemiş olacaksınız. Umarım izlerken siz de bizim kadar duygusal ve mutlu olursunuz. İnanırsanız, inanılmaz değildir.

Yönetmen Battal Karslıoğlu,

Orijinal bir senaryo. Kitap uyarlaması. Güzel bir film izleyeceksiniz. İnşallah bahtı açık olur. Orijinal bir hikaye. Ebru Erdemoğlu ile yazdık hikayeyi. Oyuncu arkadaşlarım çok sahiplendi ve çok isteyerek oynadı.

Alper Atak


"Bu gece bu heyecanımızı bizlerle paylaştığınız için herkese çok teşekkür ediyorum. Gerçekten birbirinden kıymetli oyuncuların çok güzel yorumlarıyla güzel bir hikayeye hep birlikte hayat verdik. Umarım sizler de çok beğenirsiniz. Sinemamızın zor dönemlerinde, böyle filmlerin olması belki sinemaya önemli bir katkı sağlayacak. Burada da yapımcımız Ali Bey'in gerçekten hayallerinin peşinden koşması ve inanarak, zorluklara rağmen sinemaya katkı sağlaması çok kıymetli. Bizler de bu projede olmaktan çok mutluyuz. Umarız sizler de filmi beğenirsiniz.

Eda Özerkan

Çok güzel ve duygusal bir iş izleyeceksiniz. Ben çok keyif aldım, filmde oynarken. Senaryoyu okurken de çok keyifle okuduğum ve oynadığım bir işti. Umarım siz de beğenirsiniz.

Filmin Konusu:

Film, küçük bir kız çocuğunun hayalini gerçekleştirmek için kalbinin derinliklerinden en saf duygularla bir ‘vampir’ ile anlaşma yapmasıyla ilk anla izleyiciyi kendisine bağlıyor. Beynindeki tümör nedeniyle ölümle burun buruna gelen annesini (Didem Balçın) bir vampirin ısırmasını ve onun da ölümsüz olmasını sağlamak için ‘kendince’ çözümler bulan Nora (Beren Gençalp), neyin içine girdiğinin hiç de farkında değildir. Karanlık geçmişinden kurtulmaya çalışan ve kendine yeni bir hayat kurmaya çalışan Kenan’ın (Timur Acar) tek hayali; akıl hastanesinden yatan annesini alarak uzaklara gitmektir. Kendisini vampir zanneden minik kızın hayalini yerle bir etmemekle, bir türlü peşini bırakmayan geçmişi arasında kalan Kenan, bir karar vermek zorundadır.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>