>

KÜLTÜR-SANAT

Bozcaada’da Bu Defa Duman Rüzgarı Esecek

Duman, Bozcaada’da 23- 28 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek ‘Mercedes- Benz Go Bozcaada Festivali’ kapsamında sahne alacak.
 
   
 
 
     

Duman, Maximum Kart sponsorluğunda, Bozcaada Kalesi’nde 27 Haziran akşamı vereceği konserde birbirinden güzel şarkılarını Bozcaada ziyaretçileri için çalacak.

Spor, müzik ve eğlencenin bir arada olduğu Türkiye’nin ilk ve tek ada festivali ‘Mercedes-Benz Go Bozcaada Festivali’ başlıyor.

Festivalin en dikkat çekici etkinliklerinden biri de 27 Haziran akşamı Bozcaada Kalesi’nde gerçekleşecek Duman konseri olacak. Maximum Kart sponsorluğu’nda düzenlenecek konserde Duman, şarkılarıyla adada rock rüzgarı estirecek.

Maximum Kart sahiplerine Duman konseri biletleri %50 indirimli Müşterilerine alışverişlerde ayrıcalıklar sunan İş Bankası Maximum Kart, bu defa da Duman konseri biletlerini kart sahiplerine %50 indirimle sunuyor.

Konser biletleri Biletix satış kanalları üzerinden temin edilebilecek. Biletler ayrıca; 26 Haziran’da Çanakkale Kordon’da, 27 Haziran’da ise Bozcaada merkezde kurulacak stantlarda ve konser öncesinde Bozcaada Kalesi girişinde satılacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>