>

KÜLTÜR-SANAT

Brand Week Istanbul 4-8 Kasım`da İzleyicisi İle Buluşacak

Farklı coğrafyalardan uzmanlarla, iş dünyasının ve yaratıcı endüstrilerin önde gelen isimlerini Haliç Kongre Merkezi`nde bir araya getirecek.
 
   
 
 
     

İlham veren sunumları, sektörün kritik alanlarına dokunan panelleri, marka işbirliklerine önayak olacak özel toplantıları, sektör uzmanları ile genç profesyonelleri bir araya getiren sertifika programlarıyla, Brand Week Istanbul 12’nci kez yılın en ilham verici haftası olmaya hazırlanıyor.

Hem gündemi şekillendiren hem de geleceği belirleyen konu ve konuşmacılarının yanı sıra Felis Ödülleri, Lovemarks Ödül Töreni, Fark Yaratan Kadınlar gibi uzun yıllardır sektörün nabzını tutan ödül programları ve araştırmalar yine Brand Week Istanbul'da yer alacak.

Sertifika programları da son yıllarda olduğu gibi bu sene de Brand Week Istanbul’un gündeminde önemli bir yer tutuyor. Markalar dünyasında strateji disiplinine dair liderlerin eğitmen olarak yer alacağı Strateji Akademisi, marka iletişimini ve marka konumlandırmasını odağına alan Brand Academy yılın en ilham verici haftasında yer alacak sertifika programlarından sadece bazıları.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>