>

KÜLTÜR-SANAT

Bu Hafta Hangi Filmler Vizyonda?

Temmuz ayının son haftasında vizyona 5 yeni film giriyor.
 
   
 
 
     

JASON BOURNE

Bourne serisi filmlerinden Medusa Darbesi ve Son Ültimatom’u yöneten Paul Greengrass üçüncü filmde tekrar kamera arkasına geçiyor. Matt Damon’ın efsaneleşen Jason Bourne karakterini tekrar canlandırdığı film; finansal çöküş, piyasalarda durgunluk, siber savaş ve insan hakları ile ilgili pek çok problemi perdeye yansıtacak. Filmde Damon’ın yanı sıra Alicia Vikander, Julia Stiles, Vincent Cassel ve Tommy Lee Jones yer alıyor.

GHOSTBUSTERS: HAYALET AVCILARI

1984 senesinde Dank Aykroyd ve Harol Ramis tarafından kaleme alınan Hayalet Avcıları, 30 yıl aranın ardından yeniden uyarlama olarak yeniden izleyici karşısına çıkıyor. Paul Feig’in yönetmen koltuğunda oturduğu yapımda sinema dünyasının tanınmış komik kadın oyuncuları yer alıyor. Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon ve Leslie Jones’un başrolü üstlendiği yapımda Chris Hemsworth, Bill Murray ve Dan Aykroyd yer alıyor. Yeni filmde kadın hayalet avcıları Manhattan’ı doğa üstü güçlerden temizlemeye çalışıyor.

EYVAH ANNEM DAĞITTI!


Eğlenceli konusuyla izleyicilerin beğenisini kazanan Felekten Bir Gece serisinin senaristleri Jon Lucas ve Scott Moore’un yeni projeleri Eyvah Annem Dağıttı! eğlenceli dakikalar vaat ediyor. Mila Kunis, Kathryn Hahn ve Kristen Bell’in başrolde olduğu yapım; anneliğin gizli kalmış taraflarına odaklanıyor. Amy Mitchell, Kiki ve Carla adında üç stresli anne, uzaklaşıp yapılması gereken şeylerin yerine olumsuz davranışlar ve kendi zevklerini ön plana atan tercihler yapmak için çıktıkları yolun diğer anneleri rahatsız etmesini anlatıyor.

ŞEYTANIN OYUNCAKLARI

Padraig Reynolds’ın kamera arkasına geçtiği Şeytanın Oyuncakları vizyona giren tek yeni korku filmi. Oyuncu kadrosunda Christopher Wiehl, Kym Jackson, Tina Lifford ve Samantha Smith gibi isimlerin yer aldığı film, şeytanın lanetine uğramış el yapımı oyuncakların insanların eline geçmesi ve bu oyuncaklara sahip olanların potansiyel katele dönüşmesini anlatıyor.

PRENSİM

Bu hafta vizyona giren filmler arasında yer alan Fransız yapımı Prensim, gösterimini gerçekleştirdiği Cannes Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Maiwenn’in Etienne Comar ile senaryosunu yazıp yönetmenliğini üstlendiği film acı ve özlem, tutku ve ihanet arasında gidip gelen sıra dışı bir ilişkiye odaklanıyor. Filmde Oscar Ödüllü oyuncu Vincent Cassel’ın yanı sıra Emmanuelle Bercot, Louis Garrel, Isild Le Besco gibi isimler yer alıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>