>

AŞK - CİNSELLİK

Erkeklerin Günahları

Duyduğunuzda şok olmak ya da ilişkinize zarar verecek tepkiler vermek istemiyorsanız, bu 5 günahı bilmenizde fayda var.
 
   
 
 
     

KENDİNİ BULMAK İÇİN İŞTEN AYRILMAK İSTİYORMUŞ

Öncelikle hangi alanlarda iş bakmak İstediğini sorun. Ayrıca verdiği bu molanın ne kadar süreceğini tahmin ettiğini öğrenin. Eğer ne yapmak istediğini bilmiyor ya da herhangi planı yoksa endişelenmeye başlayabilirsiniz. Hayallerini gerçekleştirmek istemesi, kendini daha iyi hissedebileceği bir işte çalışmayı arzulaması bütün gün bilgisayar karşısında oturup, oyun oynaması anlamına gelmiyor. Bir yandan kendini bulmaya çalışırken diğer taraftan da olaya ağırlığını koymalı.

FİKRİNİ DEĞİŞTİRMİŞ, ÇOCUK İSTEMİYORMUŞ

İşte bu taviz verebileceğiniz, üzerinde pazarlık edebileceğiniz bir konu değil. Tatilinizi nerede geçireceğinizle ya da nerede yaşayacağınızla ilgili fikrini değiştirmeye çalışabilirsiniz. Bunlar, çocuk sahibi olma kararının yanında yaşamın küçük detayları olabilir ancak. Çünkü çocuk tüm hayat boyunca süren tek ve en önemli sorumluluktur. Eğer çocuk sahibi olmak sizin için olmazsa olmaz ise onun bir gün fikrini değiştireceğini ümit ederek ilişkinizi sürdürmeniz büyük bir düş kırıklığıyla sonuçlanabilir.

SİZİNLE TANIŞMADAN ÖNCE EN YAKIN KIZ ARKADAŞIYLA BİRLİKTE OLMUŞ

İyi de bunu neden simdi söylüyor? Eğer şüphelenip sormadıysanız, acımasız ve yaralayıcı bir itiraf... Üstelik ilişkinizi daha kuvvetlendirecek ya da sizi geri götürecek bir manevra da değil. Böyle bir itirafın arkasından muhtemelen birçok kadın gibi sizin de beyninizi sorular kemirecek. Detayları aklınızdan geçireceksiniz. Hep beraber olduğunuz durumlarda onların takındığı tavırları tartıp, değerlendirecek, belki de olmadık şeylerden nem kapacaksınız. Eğer neden böyle bir itirafın ortaya döküldüğüne dair akla yatar bir açıklaması yoksa ona şu soruları sormakta fayda var Bu olay ne kadar zaman önce oldu? Sonrasında onunla tekrar birlikte olmak isteği duydu mu? Ona karsı daha derin duygular besledi mi? Yanıtlarını içgüdülerinize göre yorumlayın ve duygularınıza güvenin. Yaralayıcı orsa da gerçeği kabullenmekte fayda var. Unutmayın ki geçmiş geçmişte kaldı ve bugün onun yanında olan kişi sizsiniz...

PLAZMA TV ALMAK İÇİN GİZLİCE ORTAK BİRİKİMİNİZİ KULLANMIŞ

Burada önemli olan kuşkusuz para değil, onun gizlice kullanılmış olması. Ayrıca bu gibi kararlar alırken sizin fikrinizi sormaması karşısında duyduğunuz kırgınlığı da anlaması gerekiyor. Bir daha böyle olaylar yaşanmaması adına atabileceğiniz pratik adımlar da var kuşkusuz. Örneğin sık sık finansal durumunuzla ilgili konuşabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bir başka önlem ise banka hesaplarınızı ayırmak olabilir, Yetişkin insanlar bir başkasına sormadan harcama yapma özgüllüğüne sahip olmak isterler. O yüzden her iki tarafın da bir kenarda hesapsız kitapsız harcayabileceği parasının olması hiç de fena bir fikir değil. Ancak söz konusu büyük yatırımlar ise birlikte karar vermek en doğrusu.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>