>

MODA - STİL

Murat Boz Yine Başrolde!...

İşte Murat Boz`un yeni reklam filmi...
 
   
 
 
     

Murat Boz Yine Colins’i Seçti

Colin’s’in Murat Boz’lu yeni reklam filmi “Kendin olmak sana uyanı yapmaktır. Colin’s bize uyar” sloganıyla yayına girdi. Murat Boz, ünlü biri olmanın toplumda yarattığı yüksek beklentiyi esprili bir dille anlatırken bütün “süper güçlerden” vazgeçerek kendi olmayı seçiyor. Colin’s’in 2015 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’ndan 15 kombinin kullanıldığı reklam filminde Murat Boz’a 2013 Rusya Güzeli Elmira Abdrazakova eşlik ediyor.

Murat Boz’un Elmira Abdrazakova ile birlikte uçtuğu, kaçtığı, motosikleti küçültüp anahtarlık yaptığı, bir anda televizyon ekranına girerek canlı yayına katıldığı, şarkı söylediği anda albümü çıkardığı reklamda pek çok özel efekt kullanıldı. Balon sahnesinde ise Elmira Abdrazakova vinç kullanılarak gerçekten uçuruldu.

Colin’s, Murat Boz’un oynadığı reklam filmini televizyon kanallarından önce Facebook sayfasından paylaştı. Reklam sadece Facebook sayfasından 1 haftada yaklaşık 3 milyon kişiye erişti.

Prodüksiyonu 2012’ye ait olan Özer Feyzioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği reklam filmi için 100 kişilik bir ekip çalıştı. Özel efekt planları için sette LYNX’in kullanıldığı reklamda her plan katmanlar halinde çekildi.

Reklam Künyesi:
Reklamveren: Colin's
Reklamveren ekip: Önder Ön, Bike Geçkinli, Aslı Ayhan, Aytaç Dalyan, Özge Ulusoy
Reklamveren Marka Danışmanı: Hakan Senbir
Film Prodüksiyon Şirketi: 2012
Yönetmen: Özer Feyzioglu
Yapımcı: Ezel Domaniç, Ülgen Demir
DOP: Hayk Kirakosyan
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Special Effects: Özgür Yiğit
Medya ajansı: Veritas
Reklam filmi: https://www.youtube.com/watch?v=sw3wVZ_p13c


 

Etiketler: Murat Boz, Colins, moda, Reklam, Erkek
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>