>

KÜLTÜR-SANAT

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Vizyona girenler arasında Aksiyon olarak dikkat çeken tek film "Beyaz Saray Düştü" oluyor. Diğer yapımlar ise komedi, dram ve animasyon yapımları.
 
   
 
 
     

ZOR KAZANÇ

Daniel ve Paul vücut geliştirme salonunda çalışan iki arkadaştır. Sıradan hayatlarından ve düşük gelirlerinden o kadar sıkılmıştırlar ki artık zengin olmak ve güzel bir hayat yaşamak için kolay para kazanan kişilerden faydalanmaya karar verirler. Fakat plan umdukları gibi gitmez. Bir süre sonra başlarını belaya sokan ikili girdikleri delikten çıkmak için büyük bir mücadele verecektir. Baş rollerinde Mark Whalberg ve Dwayne Johnson'ın yer aldığı Zor Kazanç, komedi ve aksiyonu bir araya getiriyor.

BEYAZ SARAY DÜŞTÜ

Kurtuluş Günü, 2012 ve Yarından Sonra filminin yönetmeninden muhteşem bir aksiyon filmi; Beyaz Saray Düştü! Küçük kızını etkilemek için gizli servise dahil olmak isteyen John Cale, beklediği olumlu yanıtı alamaz. Kızını hayal kırıklığına uğratmak istemeyen Cale, durumu Beyaz Saray gezisi sırasında açıklamak ister ancak bir kaos yaşanır ve Beyaz Saray işgal altına alınır. Başkanın ve küçük kızının hayatını kurtarmak John Cale'in ellerindedir. Günümüzün yükselen yıldızlarından Channing Tatum ve Jamie Foxx'tan soluksuz izleyeceğimiz bir aksiyon filmi.

GENÇ ÇIRAKLAR

Billy ve Nick satış departmanında çalışan iki yakın arkadaştır. Satış konusunda uzman olsalar da yıllardır çalıştıkları işten artık yaşlandıkları için kovulurlar. Bir anda işsizlik sorunuyla yüzleşen ve teknolojinin çok gerisinde kaldıklarını fark eden arkadaşlar, Google'ın stajyerlik programına katılmaya karar verirler. Ancak işe çok az kişi alınacaktır ve ikili kendilerinin yarı yaşında olan zehir gibi gençlerle yarışmak zorundadır. Owen Wilson ve Vince Vaughn'dan yaza uygun eğlenceli bir komedi.

KAHRAMAN UZAYLILAR

Baab isimli bir gezegende yaşayan Scorch Supernova ve kardeşi Gary güçlerini birleştirdiklerinde onları kimse tutamaz. Scorch cesur ve güçlü bir uzaylıdır. Gary ise zekası ve yetenekleriyle kardeşine yardım ederek gezegeni güvende tutarlar. Kardeşler günün birinde Dünya denilen bir gezegenden yardım çağrısı alırlar ancak bu bir tuzaktır. Bir süre sonra iki kardeş de 'Area 51' denilen bölgede tutsak kalır. Diğer tutsak uzaylılarla birlikte Dünya'dan kaçış planı yapan kardeşlerin başına gelmeyen olay kalmaz.

TATLI CADI LİLİ: MANDOLAN'A YOLCULUK

Tatlı cadı Lili'nin maceraları devam ediyor! Ejderhası Hector ile Mandolan'a yolculuk eden Lili buradaki kötücül bir sırrı çözmek için kollarını sıvar. Kralın yerine geçmeye çalışan Sadrazam Guliman, halkı kralın öldüğüne inandırmaya çalışır fakat Lili ve arkadaşları kötü büyücü Hieronymus ve Guliman'ın oyununu bozacaktır.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>