>

KÜLTÜR-SANAT

THE ARISTOCRATS İstanbul Konseri

(GUTHRIE GOVAN-BRYAN BELLER-MARCO MINNEMANN)
 
   
 
 
     

Geçen yıl ağırladığımız ve bizlere müthiş performansı ile inanılmaz anlar yaşatan GUTHRIE GOVAN, bu kez yanına MARCO MINNEMANN (Davul) ve BRYAN BELLER (Bas) gibi iki ayrı devi birden alıp karşımıza geliyor. GUTHRIE GOVAN için fazla söze gerek yok. Şu an yaşayan en iyi ROCK-FUSION Gitar virtüözlerinden biri olan Guthrie, kendi solo albümü olan “Erotic Cakes”ten sonra ilk kez yeni parçaları ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Grubun diğer bir önemli ismi olan BRYAN BELLER; Steve Vai, Dethklok, Mike Keanelly gibi çok önemli grup ve sanatçılarla çalışmış sıra dışı bir basçı olarak öne çıkarken, Rock-Fusion ve özellikle bas gitarla ilgilenenler için önemli bir isim olarak dikkat çekiyor.

MARCO MINNEMANN ise ayrı bir efsane. Özellikle davul dünyasının çok yakından takip ettiği MARCO MINNEMANN, Dream Theater davulcu seçmelerinde de yer almış; Adrian Belew, Necrophagist, Kreator UKZ gibi farklı soundlara sahip grup/sanatçılarla da çalışmış dahi bir davulcu olarak bu projede yer alıyor. Gecenin önemli konuklarından biri de ünlü bir kemane ustası olan OZAN BİRCAN. Sanatçı, Büyük Şehir Belediye Kent Orkestrası müzisyenlerinden olup aynı zamanda da İ.T.Ü’de öğretim görevlisi olarak müzik hayatına devam etmektedir. Yakında yayınlayacağı ilk albümü öncesi bu sahnede yer alacak olan OZAN BİRCAN, Türk Müziği ve enstrümanlarının tanıtımı açısından da önemli olabilecek güzel bir performans sunacaktır.

22 Mart 2012 akşamı kimseye söz vermeyin! Her zaman görmeye alışık olmadığımız bu üç büyük devin sahnesi, müzisyen olan ve olmayan herkesi derinden etkileyecektir. İndigo’da saat 21.00 de sahne alacak THE ARISTOCRATS, güzel sürprizleri ve performansları ile huzurlarınızda olacak.

İndigo: Tomtom Mah. İstiklal Cad. Acara Sk. No:5/A Beyoğlu, Istanbul, Turkey

Bilet Satış Noktaları:
Hammer Müzik – Kadıköy
TNT Müzik – Kadıköy
Stage Müzik – Kadıköy
Mephisto – Beyoğlu
Pena Müzik – Beşiktaş
Pera Musical Instruments – Tünel/Beyoğlu

Biletix: http://web03.biletix.com/etkinlik/NLVM6/ISTANBUL/tr

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>