>

KÜLTÜR-SANAT

Bu Kitap “Kıyamet” Kopartacak!

‘Din’le ilgili bildiklerinizin hepsi alt üst oluyor…
 
   
 
 
     

Araştırmacı yazar, Ahmet Türk’ün kaleme aldığı “ Kıyamet” isimli kitap ile rahatsız olmaya hazır olun. Kitap “din”le ilgili bildiklerimizin hepsini alt üst ediyor.

Yazar kitabı ile ilgili olarak, “Kitabımda, gerçekte ibadetlerin ne için yapıldığını hayretler içinde kalarak okuyacak, evren sisteminin gerçekte nasıl çalıştığını, evrenin yaradılışının teorisini değil ispatını bulacak, Kur’an’ın bizlere ne anlatmak istediğini anlayacaksınız” diyor.

Cinius yayınlarından çıkan 319 sayfalık kitap; ayetlerle ve ilginç tespitlerle tamamen ezber bozuyor. “Evreni ve evrenleri Allah(c.c) yarattı. Devamlılığını biz insanlara verdi. Kıyameti Allah(c.c) koparmayacak, kıyameti biz insanlar yaratacağız” diyen Türk, Dinin psikolojinin bir dalı gibi algılandığını ancak dinin insanlara huşu, beyinlere konfor vermekten öte bir anlamı olduğunu söylüyor. Türk, “Din, atom altı ve atomlardan, galaksimize ve bütün galaksilere, dünyamıza ve dünya üzerinde bulunan insanlardan en küçükten en büyüğe kadar aklınıza gelen her şeyi, tüm evreni kapsar. Din kısaca evrenin işleyişidir” diyor.Türk’ün kitabıyla, aslında cinlerin enerjiden yaratılan ve radyasyon yayan varlıklar olduğunu, ibadetlerin Allah’a kulluk için değil evrenin ayakta kalması için yapılması gerektiği gibi daha birçok konuda ilkleri duyacaksınız.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>