>

KÜLTÜR-SANAT

Cahit Berkay Emrah Karaca ve Aylin Aslım Mengene’nin Lansman Konserine Konuk Oldu!

Barış Atay ve Nihat Mugil’in kurucusu olduğu Mengene’nin, Aylin Aslım’la birlikte seslendirdiği yeni teklisi “Kaybederken İnsan”ın lansman konseri Cuma akşamı The Wall Kadıköy’de gerçekleşti!
 
   
 
 
     

Cahit Berkay, Emrah Karaca ve Aylin Aslım’ın şarkılarıyla konuk olduğu konserde müzikseverler Mengene’yi yalnız bırakmadı. Kısa sürede müzik listelerine giren “Kaybederken İnsan”, tüm dijital platformlardan dinlenebilir ve indirilebilir.

Aylin Aslım’ın sesini uzun bir aradan sonra ilk defa duyduğumuz “Kaybederken İnsan”ın sözü ve müziği Evrim Mengüllüoğlu’na, düzenlemesi ise Mengene grubuna ait. Alternatif modern rock sound’unun hâkim olduğu, etnik müzikten beslenen bir tarza sahip olan grup daha önce, 2021 yılında “İnce Memed” ile “Yürü Bre Hızır Paşa” teklilerini, 2022’de ise “Değişim” albümünü ve Moğollar grubuna saygı albümü için “Issızlığın Ortasında” şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Mengene’nin Aylin Aslım ile birlikte insanlığa seslendiği son teklisi “Kaybederken İnsan”, tüm dijital platformlardan dinlenebilir ve indirilebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=X85C85G9u4s


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>