>

KÜLTÜR-SANAT

Calve Soslu Bowling

Türkiye’nin öncü interaktif pazarlama ajansı adinteractive, tasarladığı internet siteleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor.
 
   
 
 
     
ADINTERACTIVE’DEN Calve Soslu BowlingTürkiye’nin öncü interaktif pazarlama ajansı adinteractive, tasarladığı internet siteleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Hem eğlenceli, hem de bol hediyeli bir bowling oyunu www.calve.com.tr’de adinteractive’in yaratıcı projesiyle ziyaretçilerini bekliyor.İnteraktif pazarlama alanında gerçekleştirdiği projelerle birçok ödül alan adinteractive, Calve için yaptığı yeni projesiyle tüm www.calve.com.tr ziyaretçilerini eğlendirmeye hazırlanıyor. Dünyaca ünlü sosların mimarı Calvé’nin internet sitesindeki bowling salonu, bowling severleri eğlendirirken sürpriz hediyelere de sahip olmalarını sağlayacak.Calvé Bowling, eğlencenin tadını internet üzerinden ziyaretçilerle paylaşıyor, bağımlılık yaratacak bu oyunla yüzlerce ödül kazandırıyor. Oyunda Calvé’nin ketçap ve mayonez şişeleri lobut olarak kullanılıyor ve bowling topunu doğru biçimde yönlendirip en yüksek puanı yakalamak amaçlanıyor. Kampanya sonunda çekilişle belirlenecek talihliler de AFM’den sinema bileti ya da D&R’lardan hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.Calvé Bowling, hiç de kolay olmayan bir yapım sürecinden geçti. Green Box tekniği ve Chroma Key teknolojisiyle videoları hazırlanan kampanyada lobutlar ve bowling topu gerçek oyuncular tarafından canlandırıldı, bowling salonu 3D olarak tasarlandı. Oyunda bowling topunun devirdiği lobutları görüntülemek için birçok video çekildi. Uzun saatler oynanabilen Calvé Bowling, aynı zamanda son derece de eğlenceli; vurularak devrilen lobutlar sinirlenirken, diğerleri sevinçten dans ediyor!

Calve Bowling ile ziyaretçilere eğlenceli dakikalar yaşatan adinteractive, geleneksel pazarlama pastasının dramatik oranda küçüldüğü 2009’un birinci çeyreğinde yüzde 85 gibi rekor bir oranda büyüme gösterdi. Uzun süredir global pazardaki uluslararası firmaların da dikkatini çeken adinteractive, global ajanslardan gelen ortaklık tekliflerini değerlendiriyor. adinteractive hakkında www.adinteractive.com.tr adresinden bilgi alınabiliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>