>

KÜLTÜR-SANAT

Camouflage powered by Ford StreetKa

Depeche Mode ile birlikte Türkiye’ de en sevilen New Wave grupları arasında yer alan Camouflage, Avrupa Turnesi İstanbul durağı: Roxy ! 30 Ocak Cuma...
 
   
 
 
     
Depeche Mode ile birlikte Türkiye’ de en sevilen New Wave grupları arasında yer alan Camouflage’ ı “Love is a Shield”, “Suspicious Love”, ve “Great Commandment” deyince daha fazla anlatmaya gerek kalmıyor.

26 Mayıs 2003’ te çıkan ve çıkmadan Almanya Amazon.com’ da ön siparişlerle stokları tükenen son albümleri "Sensor" ün Avrupa tanıtım turnesinin bir durağı da İstanbul olacak olan grubun konseri 30 Ocak 2004’ te Neo-discotheque organizasyonu ve Ford StreetKa sponsorluğunda Roxy’ de ! Bietigheim-Bissingen, Almanya’ dan Heiko Maile, Marcus Meyn, ve Oliver Kreyssig’ in 1983’ te, "Yello Magic Orchestra" nın aynı isimli bir parçasından esinlenerek kurdukları "Camouflage" müzik dünyasında sesini ilk kez 1987’ de Almanya listelerine 14. sıradan giren ilk single’ ları "The Great Commandment" ile duyurmuştu. Yıllar sonra hala müzik yapmaya ve üretmeye devam eden grup Universal Almanya’ nın altındaki plak şirketi Polydor/ Zeitgeist ile imzaladıkları anlaşma sonrası çıkardıkları son albümleri "Sensor"’ ın tanıtım turnesine istanbul’ u da kattılar!

Konser biletlerini Roxy Gişelerinden temin edebilirsiniz.
Roxy Tel: 0212 249 13 01 - 0212 249 37 95

nd “We are noisy people, for a better living”
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>