>

KÜLTÜR-SANAT

Celal ile Ceren’in Kamera Arkası Gülme Krizine Neden Oluyor!

Celal ile Ceren’in çekimler sırasındaki kamera arkası, izleyenlerin kahkaha krizine girmesine neden oluyor.
 
   
 
 
     

Çekimler sırasında çok eğlendikleri her hallerinden belli olan sette, Ezgi Mola, Şahan Gökbakar yüzünden sık sık gülme krizine girmiş. Tüm ekibin çalışırken çok eğlendiği sette çekimler sürekli kahkahalar nedeniyle tekrarlanmak zorunda kalmış. Film, 18 Ocak 2013’te sinema izleyicisiyle beyazperdede buluşacak.

Türk komedi sinemasının gişe rekortmeni ismi Şahan Gökbakar, senaryosunu kendisinin kaleme aldığı “Celal ile Ceren” adlı yeni yapımıyla sinema severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 18 Ocak 2013 tarihinde vizyona girecek olan filmde Şahan Gökbakar’ın partnerliğini Ezgi Mola üstlendi. “Celal ile Ceren”in yönetmen koltuğundaysa Togan Gökbakar oturuyor.

Filmi, yeni kurduğu Çamaşırhane’nın yapımcılığında izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanan Şahan Gökbakar, uzun yıllar birlikte olan sevgililerin birbirlerini kaybettikten sonra yaşadığı deneyimi, yine komedi dozu yüksek özgün mizah üslubuyla beyaz perdeye taşıyor. Babasının dükkanında çalışan esnaf Celal’le , büyük bir yapı markette departman sorumlusu olarak çalışan Ceren, yaklaşık altı yıldır birliktelerdir. Evlenmeye karar veren çiftin yakın arkadaşlarının sebeb olduğu çeşitli olaylardan dolayı Ceren ile Celal’in evlilik planları da suya düşer. Filmde Celal ile de izleyicinin gönlüne taht kıuracak olan Şahan Gökbakar, kadın-erkek ilişkilerini komedi üslübüyle anlatırken, herkesin kendinden birşeyler bulacağı kadar da gerçekliğe yakın duruyor.

YAPIMCI : ŞAHAN GÖKBAKAR / EMRAH ÇOBAN
YÖNETMEN : TOGAN GÖKBAKAR
YAPIM ŞİRKETİ : ÇAMAŞIRHANE
DAĞITIM ŞİR : TİGLON
SENARYO : ŞAHAN GÖKBAKAR
GÖRÜNTÜ YÖN. : GÖKHAN TİRYAKİ
KURGU : ERKAN ÖZEKAN
MÜZİK : OĞUZ KAPLANGI
GENEL KOOR : PELİN EKİNCİ KAYA
SANAT YÖN. : TURAL POLAT
KOSTÜM : MELİS ATINÇ GAMSIZOĞLU
SÜRE : 114 Dk.
TÜRÜ : KOMEDİ
VİZYON TARİHİ : 18 OCAK 2013
ÇEKİM YERİ : İSTANBUL
OYUNCULAR : ŞAHAN GÖKBAKAR (CELAL), EZGİ MOLA (CEREN), GÖKCEN GÖÇEBAĞ (KUBİLAY), DİLŞAH DEMİR (GÖZDE)Kamera arkası linki:

http://youtu.be/OMtlOqDkzIs

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>