>

KÜLTÜR-SANAT

Cirque du Soleil İstanbul’a Geliyor

Cirque du Soleil Varekai Avantajli Dönem Biletleri 2 Mayıs’ta tixbox.com.tr’de satışa çıkıyor.
 
   
 
 
     

Bekleyis sona erdi! Gosteri sanatlarinda yepyeni bir boyut açan dünyanin en unlu canli gösteri topluluğu Cirque du Soleil, 3,5 yillik bir aradan sonra nefes kesici ‘Varekai’ gosterisi ile istanbul’da. Bu Ekim’de izleyicileri, sinirlari zorlayan performanslari, agizlari acik birakan akrobatlari, renkli kostümleri ve orijinal canli müzikleri ile hayran birakmaya geliyorlar.

Varekai , 5-9 Ekim tarihlerinde sadece 7 gosteri ile Ulker Sports Arena’da. Avantajli donem biletleri sadece tixbox.com.tr’de.

Alchemy Project, Orta Dogu’nun lider etkinlik ve eglence sirketi, Varekai’yi Istanbul ‘a getirmekten buyuk heyecan duyar. Ilk kez gösterildiği 2002 tarihinden bu yana 23 ulke ve 130 sehirde 10 milyondan fazla seyirci tarafından izlenen Varekai, 19 farkli ülkeden 50 kisilik dansci ve müzisyenlerden oluşan bir ekiple sahneleniyor ve 600 parcadan fazla kostum kullaniliyor.

Varekai ‘in hikayesi

Ormanın derinliklerinde, bir volkanın zirvesinde, herşeyin mümkün olduğu olağanustu bir dünya bulunur. Varekai dunyasi…

Gökyüzü yalnız bir genç adamı bırakıveriyor ve böylece Varekai'nin hikayesi başlıyor. Fantastik yaratıklarla dolu değişken bir dünya olan sihirli bir ormanın gölgeliklerine paraşütle inen genç adam, Ikarus, hem absürt hem de olağanüstü bir maceraya uçuyor. Bugün, zamanın kıyısında, bu katışıksız olasılıklar diyarında yeniden keşfedilen bir hayata ve dünyanın ve aklın gizemlerinden yeni bulunmuş bir harikaya ilhamlanmış büyülü sözler söyleniyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>