>

KÜLTÜR-SANAT

Çok özel kokteyl kursu...

Mövenpick Hotel Istanbul’un Şef Barmen’i Zeynel Karakuş kokteyl hazırlamanın sırlarını öğretiyor.
 
   
 
 
     
Mövenpick Hotel Istanbul, düzenlediği kokteyl kurslarında içkilerin ve çeşitli tatların bir araya getirilmesinden oluşan kokteyllerin gizemli dünyasını keşfetmeye çağırıyor.

Kokteyl hazırlama metotları ile yemek öncesi, yemek sonrası ve uzun içimli olarak üç ana kokteyl grubundan 9 örneğin Mövenpick Hotel Istanbul’un Şef Barmen’i Zeynel Karakuş tarafından uygulamalı olarak öğretildiği kokteyl kursu her ayın üçüncü Pazar günü BarAdoX’da düzenleniyor.

17 Nisan 2005, Pazar günü 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan kurs, katılımcıların hazırladıkları ballı-biberli Nemiroff Votka içeren özel kokteyl, Manhattan, Caipirissima, Mai-Tai, B-52, Long Island Ice Tea gibi kokteyllerin tadılması ile sona erecek. Kurs bitiminde katılımcılara sertifikaları ile birlikte Nemiroff’dan shaker hediye edilecek.

Ücretin 75 YTL olarak belirlendiği kokteyl kursuna katılıp, evde sevdiklerine ve arkadaşlarına kendi yaratıcılıklarını kullanarak hazırladıkları özel karışım kokteylleri ikram etmek isteyenler (0212 ) 319 29 29’dan Yiyecek-İçecek ofisini arayıp kayıt yaptırabilirler.

Mak-Yol İnşaat'ın bina sahibi olduğu Mövenpick Hotel Istanbul; Mövenpick Hotels & Resorts tarafından işletilen ve gerçek mükemmelliyetçiliğin ve dinamizmin yeni adresi.

Mövenpick Hotels & Resorts 16 ülkede, misafirlerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış 50 otel ile şehir ve resort otelciliği yapmaktadır. Şehir otelleri, iş adamlarına en uygun altyapıyı sunabilmek için şehir merkezi ve havaalanlarına yakınken, resort oteller eşsiz tatil yörelerinde konumlanmıştır. Halihazırda Mövenpick Hotels & Resorts Grubu; Almanya, İsviçre, İtalya, Hollanda, Çek Cumhuriyeti, Türkiye, Ürdün, Mısır, Katar, Fas, Tunus, Suudi Arabistan, Kuveyt, Bahreyn, Arap Emirlikleri ve Lübnan'da oteller işletmektedir.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>