>

KÜLTÜR-SANAT

“Çok Uzak Fazla Yakın” Sonbaharda Sinemalarda!

Başrollerinde yıldızı parlayan genç oyuncular Burcu Biricik ve Özgün Çoban’ın yer aldığı film sonbaharda vizyona girmeye hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Bugüne kadar İkinci Bahar, Kara Melek, Yeditepe İstanbul, Hırsız Polis ve Gönül İşleri gibi birçok unutulmaz diziye imzasını atan ünlü yönetmen Türkan Derya, ilk uzun metraj filminde tutkulu bir aşk hikayesini beyazperdeye aktarıyor.

BURCU BİRİCİK ve ÖZGÜN ÇOBAN TUTKULU BİR AŞK HİKAYESİ İLE BEYAZPERDEYE GELİYOR...

Ne bir türlü başlayabilen, ne de bitebilen Aslı ile Cem’in tutkulu aşkının anlatıldığı “Çok Uzak Fazla Yakın” filminin afişi de sinemaseverlerle buluştu. Sonbaharda vizyona girecek olan filmin başrollerinde Şeref Meselesi ve şimdi de Hayat Şarkısı dizisindeki başarısıyla adından söz ettiren Burcu Biricik ile Beni Affet, Deniz Yıldızı dizilerinin ardından şu anda da Yüksek Sosyete dizisinde oynayan Özgün Çoban yer alıyor. Önümüzdeki sezonun en etkileyici aşk filmi olmaya aday Çok Uzak Fazla Yakın, İki üniversiteli gencin tanışmalarının ardından yaşadıkları büyük aşkları ve iniş çıkışları seyirciyi derin duygulara sürükleyecek.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>