>

KÜLTÜR-SANAT

Dany Brillant Harbiye Açıkhava Sahnesine Geliyor!

Yakışıklı Fransız yeniden İstanbul’da…
 
   
 
 
     

Fransa’nın en ünlü şarkıcısı Dany Brillant 11 Haziran’da Harbiye Açıkhava sahnesinde! Her Türkiye konserinde hayranlarına yenilerini ekleyen, dinleyicisini hem sesiyle hem de yakışıklılığıyla mest eden Dany Brillant 11 Haziran Pazartesi gecesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda olacak!

Türkiye’de dördüncü kez hayranlarıyla buluşacak olan ünlü Fransız, “Hier encore”, “Quand je vois tes yeux”, “Regarde-moi” hitleriyle dolu repertuarı ve kıvrak, eğlenceli, kışkırtıcı şovu ile sahnede olacak.

80’li yıllarda kabare ile sahneye adım atan Tunus asıllı sanatçı, şarkılarını bugüne kadar mambo ve cha cha’dan, İtalyan şarkılarına kadar birçok ezgiyle harmanladı. Dany Brillant başyapıtı denebilecek “C’est Toi” albümü ile birlikte dokuz albüm yayınladı. Ayrıca yakışıklı star, bir Fransız ulusal kanalında yer alan “Les stars chantent leurs idoles”de de Julio Iglesias, II Divo ve Patiricia Kaas gibi isimlerle birlikte yer aldı.

Dany Brillant, “Regarde-moi”, “Suzette” gibi hit şarkılarının yanı sıra “Fly Me to the Moon” ve “Besame Mucho” gibi klasikleşen şarkılara getirdiği özgün yorumlarıyla da oldukça beğeni topluyor.

Türkiye’de daha önce İstanbul, Ankara ve İzmir’de izleyicilerle buluşan güçlü yorumcu, Joy FM radyo sponsorluğunda, Ajan İstanbul ve Fun Org ortaklığıyla, İstanbul’a romantizm dolu şarkıları ve eşsiz sesiyle yeniden hayranlarını büyülemeye geliyor.

Konserin biletleri www.biletix.com’da satışta!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>