>

KÜLTÜR-SANAT

Deniz Akkaya: Psikoloğa Gitmemiş Bir İnsan Eksiktir!

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Astrolog Anıl Can’ın Duyguların Enerjisi adlı yeni kitabının lansmanı 15 Şubat Pazartesi günü gerçekleşti.
 
   
 
 
     

Okan Karacan’ın ev sahipliğinde Lezzetinize adlı restoranda düzenlenen lansmana Deniz Akkaya, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner gibi ünlü isimlerin katılımının yanı sıra okurların da ilgisi büyük oldu!

Değişim, mutluluk diye dikte edilenlerin ötesinde insanın kendini tanımasının önemine vurgu yapan Anıl Can, Duyguların Enerjisi kitabının insanın kendini tanımasına kapı açtığını ve bu adımdan sonra hayatların nasıl değişebileceğini anlattı.
Kitabı okuyanların bu kitabı daha iyi anlatacağını söyleyen Anıl Can, psikoterapi çalışmalarına da katılıp hayatlarına yön veren Deniz Akkaya ve Okan Karacan’a sözü bıraktı.

Deniz Akkaya: “Türkiye’de kişisel gelişim kitaplarına baktığımızda ciddi bir kavram karışıklığı ve bilgi kirliliği var!”

Duyguların Enerjisi kitabını daha basılmadan önce okuyan Deniz Akkaya da bu kitabın kendisi için bir rehber olduğunu söyledi.

Akkaya, “Herkes hayatının bir döneminde bir kere psikiyatrist ya da psikolog ile tanışmalı. Psikoloğa gitmemiş bir insanı eksik görüyorum.” diyerek özellikle şehir hayatında akıl sağlığını temiz tutmanın zor olduğunu bu nedenle de aslında kişisel gelişim kitaplarına ilginin arttığını söyledi. Fakat Türkiye’de kişisel gelişim kitaplarına baktığımızda ciddi bir kavram karışıklığı ve bilgi kirliliği olduğunu belirten Akkaya, “Kitaplar, ilaçlar gibi insanların hayatını iyi ya da kötü etkileyen maddelerdir.” dedi. Bu anlamda Anıl Can’ın kitabını okumuş ve hayatında rehber olarak kabul etmiş biri olarak Duyguların Enerjisi kitabının “iste yeter ki” demenin ötesinde ayakları yere basan bir kitap olduğunun altını çizdi.

Okan Karacan: “Çocuk yapma tarihine birlikte karar verdik!”

Anıl Can’ın danışanı olarak hayatı değişen bir diğer isim Okan Karacan da “Anıl’ın kuantum merceği dediği felsefe ile kendimi tanıtım. 20 yıl kendimi tanımadan gezmişim aslında… Bu çalışmalarla gördüm ki ben sahne önünden daha çok iş hayatında olmalıymışım. İş hayatımdan özel hayatıma, sağlığıma kadar pek çok şeyde hayatım değişti. Çocuk yapma tarihine bile Anıl Can ile karar verdik.” dedi.

Lansman Anıl Can’ın okurları için kitaplarını imzalamasıyla son buldu.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>