>

KÜLTÜR-SANAT

Deniz Arcak kıpır kıpır!

Fuat Güner'in prodüktörlüğünde hazırlanan albümde Mazhar Alanson, Özkan Uğur, Sezen Aksu, Şehrazat ve Zeynep Talu’nun söz ve müzikleri bulunuyor...
 
   
 
 
     
Deniz Arcak 8 yıl aradan sonra gelen 4.albümü “Kıpır Kıpır” ile suskunluğunu bozdu..Müzik dünyamızın duayenlerinin imzalarını taşıyan albümü Mart ayında müzik marketlerdeki yerini aldı.

Özellikle 90’lı yıllarda Türk pop müziğinin gelişimine katkıda bulunan isimlerden biri olan Deniz Arcak, profesyonel müzik kariyerine 1993 yılında çıkardığı “Nerde” isimli albümüyle başladı. Ardından “Beyaz Vadi” (1995) ve “Bir mola Ver”(1996) isimli albümleriyle pop müziğin başarılı isimlerinden biri olan sanatçı, farklı ses rengi ve yorumu ile dikkatleri üzerine çekti.

1996 yılında yayınlanan albümünden sonra, reklam müzikleri ve oyunculukla sanat yaşamına devam eden sanatçı, aynı zamanda Fuat Güner ile birlikte albüm çalışmalarına başladı.

Deniz Arcak, 8 yıl süren aranın ardından Fuat Güner’in prodüktörlüğünde hazırlanan albümü ile müzikal yolculuğuna devam ediyor. Fuat Güner, Mazhar Alanson, Özkan Uğur, Sezen Aksu, Şehrazat ve Zeynep Talu’nun söz ve müziklerinin de bulunduğu albümü “Kıpır Kıpır” ile dinleyicileriyle buluştu.

Bu albümü yapmak tam 4 yıl sürmüş.

1- Eyvallah
2- Veda
3- Kıpır Kıpır
4- Dünya Aynı Dünya
5- Korku
6- Bırakın Beni
7- Rüzgarın Lafı Yok
8- Kül Oldum
9- Bazen
10-Ah Şu Cevapsız Sorular

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>