>

KÜLTÜR-SANAT

Desperate Housewives yayında!

ABD'de yılın en çok izlenen yeni dizisi Desperate Housewives, dört umutsuz ev kadının hiç de mazbut olmayan hikayelerini konu alıyor.
 
   
 
 
     
Herkesin birkaç kirli çamaşırı vardır.

ABD'de yılın en çok izlenen yeni dizisi Desperate Housewives, dört umutsuz ev kadının şaşırtıcı hikayelerini konu alıyor.
Herkesi şaşırtarak, beklenmedik bir anda intiharı seçen Mary Alice Young, ‘oralardan bir yerden’ yakın dört arkadaşının yaşadıklarını anlatıyor.
Dört ev kadınının rutin yaşamları ne kadar sıkıcı ve tekdüze görünse de işin gerçeği hiç de öyle değil. Kendi küçük dünyalarında yaşadıkları deneyimler öylesine şaşırtıcı ki ‘mazbut ev kadını’ profiline hiç de uymuyor.


ABD’de rating rekorları kıran ve Teri Hatcher'a bir altın küre ödülü kazandıran Desperate Housewives aynı banliyöde oturan, birbirlerine (ve aslında kendilerine) ne kadar mutlu oldukları yolunda oyunlar oynayan umutsuz ev kadınlarının hikayesi.

Susan Mayer (Teri Hatcher)
Altı yaşındaki kızını yalnız büyüten boşanmış bir kadın. Dört ev kadınının zaman zaman en umutsuz görüneni. Çok bilmiş küçük kızı Andrea, birçok kez ona akıl veriyor.

Lynette Scavo (Felicity Huffman)
Bir iş kadınıydı. İyi bir kariyeri vardı. Sonra dört çocuğu oldu ve toplantı odalarına veda edip ‘evinin kadını’ olmayı seçti. Eski günler ve ev yaşamı arasına sıkışmış bir karakter.

Bree Van De Kamp (Marcia Cross)
Ailenin kutsallığına inanıyor; ama diğer yandan ailesinde isyan çıkmak üzere. Temizlik, yemek, düzen saplantısı yüzünden sürekli bir sinir krizinin eşiğinde yaşıyor. Yüzündeki gülümseme, durumunun vehametini gizleyemiyor.

Gabrielle Solis (Eva Longoria)
Hayatta istediği her şeye kavuşmuş eski bir model.
Zengin bir eş, büyük bir ev, mücevherler ve bolca para...
Peki bu kadının 17 yaşındaki bahçıvanla ne işi olabilir ki?


Her Salı saat 21'de CNBC-E de ...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>