>

KÜLTÜR-SANAT

Dikkat Dikkat! Organize Oluyoruz! Hiphop Festivali

Dikkat Dikkat! Organize Oluyoruz! Hiphop Festivali, 9 Mart`ta KüçükÇiftlik Park`ta!
 
   
 
 
     

Türkiye'nin en büyük yerli Hiphop Festivali Dikkat Dikkat! Organize Oluyoruz! Hiphop Festivali, 9 Mart'ta KüçükÇiftlik Park'ın ev sahipliğinde gerçekleşiyor.

İlk kez gerçekleştirilecek olan "Dikkat Dikkat! Organize Oluyoruz! Hiphop Festivali", Türkiye Hiphop camiasının usta isimleri ile genç yeteneklerini aynı sahnede buluşturuyor. Türk Hiphop tarihinin en “nitelikli” kalabalığına sahip line up’ta, Mode XL, Ege Çubukçu, Sansar Salvo ve Pit10 dahil olmak üzere Türk Rap’inin seçkin 22 ismi yer alıyor.

Bu yılın başında Dokuzsekiz Müzik yapımcılığında dinleyicilerle buluşan "Organize Oluyoruz Volume 3” toplama albümünün lansman konseri olma özelliği taşıyan festivale gelen katılımcılara ücretsiz olarak "Organize Oluyoruz Volume 3" albümü hediye edilecek.

“Hiphoplife.com.tr Sunar: Organize Oluyoruz” Türkiye’nin en büyük müzik sitelerinden Hiphoplife.com.tr’nin geleneksel olarak her yıl piyasaya sürdüğü bir toplama albüm serisi. Ceza, Erci E, Yener Çevik, Ayben, Mode XL ve Ege Çubukçu gibi tanınmış isimlerin parçalarıyla destek verdiği albüm serisinin amacı Türk Hiphop sahnesinin, Commercial’dan Underground’a, Hardcore’dan Abstract’a kadar tüm kaliteli örneklerini piyasaya duyurmak ve kendi imkanlarıyla üreten yetenekli isimleri Türkiye’ye tanıtmak. Serinin şimdiye dek yayınlanan 3 albümü bulunuyor.http://www.biletix.com/etkinlik/RKB51/TURKIYE/tr

https://www.facebook.com/events/615034815216248

Line Up:
Mode XL
Cash Flow
Önder Şahin
Ege Çubukçu
Sansar Salvo
Pit10
Mirac
Abluka Alarm
Rapozof
Farazi V Kayra
Sayedar & Orçun Tha Leo (of Sattas)
Allame
Joker
Kamufle
Anıl Piyancı & Emrah Karakuyu
Xir Gökdeniz
Grogi
Sancak
Kozmos
Ağaçkakan
DJ Hırs


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>