>

MAGAZİN

Sebzeli yemekler yarışması

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, manken Aysun Kayacı ve Neşe Erberk sebze yemekleri yarışmasında jüri üyeleri arasında yer alacaklar...
 
   
 
 
     
FLY INN Alışveriş Merkezi’nde sebze yemekleri şöleni

Neşe Erberk Ajans tarafından gerçekleştirilecek olan “Sebzeli Yemekler Yarışması” 13 -20 Mart 2004 tarihleri arasında FLY INN Alışveriş Yaşam Merkezi’nde yapılacak.

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci, güzel manken Aysun Kayacı ve Neşe Erberk Ajans’ın sahibi Neşe Erberk jüri üyeleri arasında yer alacaklar.

Yarışmanın sunuculuğunu “Yavuz’un Minibüsü” programıyla tanınan DJ YAVUZ yapacak

Başvuruların Fly Inn Alışveriş Yaşam Merkezi’nde yapılacağı yarışma için katılımın sona ermesiyle birlikte toplam 21 yarışmacı belirlenecek.

Seçilen 21 finalist 13-20 Mart 2004 tarihleri arasında saat 15.00’de Fly Inn’de kurulacak “Yarışma Mutfağı”nda tariflerini yazdıkları sebze yemeklerini yarışmanın sponsoru Moulinex’in küçük ev aletleri ve Knorr ürünlerini kullanarak hazırlayacaklar. Reel Mutfak ise mutfak standlarını hazırlayacak. Hazırlanan sebze yemeklerinden en lezzetlileri, halk jürisi tarafından seçilecek ve 7 finalist belirlenecek.

1 hafta boyunca sürecek bu eğlenceli ve hünerlerin konuştuğu yarışmanın 20 Mart 2004 tarihinde gerçekleşecek finalinde kazananlar; Moulinex’den küçük ev aletleri ve Knorr’dan hediye sepetleri kazanacaklar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>