>

KÜLTÜR-SANAT

Neslihan Yavuzcan’ın Kaleminden ‘Ünlüler Kervanı’ ve ‘Tamamlayıcı Tıp Vizyonu’ Kitabları Yayında!

Ünlülerin hayat hikayeleri ve röportajları...
 
   
 
 
     

Neslihan Yavuzcan’ın 6 yıllık birikimi sonucu yayına hazırladığı siyaset, sanat ve spor dünyasından 60 ayrı ünlü ismin yer aldığı ünlülerin hayat hikayeleri ve röportajlarının yer aldığı‘Ünlüler Kervanı’ kitabı yayında!...

Bugüne kadar 20 yıllık kariyerinde basketbol oyunculuğu ve antrenörlüğü, gazetecilik, tv radyo yapımcılığı ve sunuculuğu gibi pek çok alanda başarıya imza atmış ve uzun dönemSiyaset, Sanat ve Spor camiasından yaptığı röportajlarla adından söz ettirerek başaran Neslihan Yavuzcan şimdide 3. Kitabı ‘Ünlüler Kervanı’ ile raflarda yerini aldı.

Birbirinden ünlü 60 ismin yer aldığı tanıtımda Yılmaz Vural, Burcu Esmersoy, Ayla Dümer, Müge Canmutlu, Hande Oğuz gibi ünlü isimler katıldılar. Neslihan Yavuzcan’ın yazdığı “Ünlüler Kervanı” ve ayrıca aynı günbirçok ünlü ismin doktoru olarak bilinen Tamamlayıcı Tıp Dr. Gürsel Velioğlu’nun verdiği bilgiler doğrultusunda Neslihan Yavuzcan tarafından hazırlanan “Tamamlayıcı Tıp Vizyonu” kitaplarının tanıtım toplantısıThe Ritz Carlton İstanbul Otelin muhteşem boğaz manzaralı cam salonunda gerçekleştirildi. Tanıtımda Ağrılara son veren adam olarak da bilinen Dr, Velioğlu Yılmaz Vural’a duruş analizi yaparakkatılımcıların fiziki duruşlarından hastalıklarını tespit ederek pek çok hastalığın önceden tedavi edilebileceğini ve ne tür mucizelerin tamamlayıcı tıp ile mümkün olduğunu davetlilerle paylaşırken davette oldukça renkli anlar yaşandı

Tam şifalanmaya araç olan ‘Tamamlayıcı Tıp Vizyonu’ kitabın içeriği Homeopati, Nöral terapi, Manuel Terapi ve Ozon terapiyi anlatmaktadır. Kitap aynı zamanda Boyun ve Bel fıtığı, Kanser, Tiroid, Şeker, Hipoglisemi, Kalp, Damar Ve Tansiyon, Kısırlık tedavisinin çarelerine de değinmekle birlikte sağlıklı bir kişinin neler yapması ve nasıl olması gerektiği ile de ayna olma özelliğini taşımaktadır.

Dr. Gürsel Velioğlu insan duruşunun sağlığının anahtarı olduğunu uygulamalı olarak gösterdiğiManuel Terapi yöntemleri bu terapiyi destekleyecek olan nöralterapi ve akupunkturdan da yararlanarak üçlü bir kombinasyon tedavisi görsel olarakdauyguladı. .

Tedavi uygulanan kişilerde şaşkınlık yaratacak derecede farklı sonuçlar içeren, uygulama yapılan kişilerde uzun yıllar etkisini gösteren ağrı tedavisi tıp dünyasında çığır açacak niteliktedir!,,.

‘Ünlüler Kervanı’ kitabında ise ;İbrahim Tatlıses:Anamdan başka hiçbir kadın güzel değil, Asuman Dabak: Taşıyıcı anne arıyorum, Hadise:Şişman, Kel fark etmez, Hülya Avşar: Sadettin için sahneleri bırakıyorum, Tarkan:TRT’den o kadar para almadım, Osman Altuğ: Osuruğumuz bile Arjantin’den, Perihan Savaş: Keşkelerim yok, Kıraç:Biz modern köleleriz, Rasim Öztekin:Hayatımdaki sülükleri temizliyorum, Erol Evgin: Kurşun atılırken biz her gece dolardık, Rıdvan Dilmen:Oyuncuların çoğu bilmez ofsaytı, Erkan Petekkaya:Banka soymak istiyorum, Özlem Tekin: Bende ayıp yok evde misafir sevmem, Salih Kalyon:İnsanlık neden bu kadar aptal, Saba Tümer:Aspiratör gibi arızaları çekiyormuşum, Şirin Bayülgen: Acayip olanı severim,

KİTAPLAR HAKKINDA
TAMAMLAYICI TIP VİZYONU
Yazar adı : NESLİHAN YAVUZCAN / GÜRSEL VELİOĞLU
YAYINCI : PROFİL YAYIN EVİ
Fiyatı : 10 TL
Türü : SAĞLIK

ÜNLÜLER KERVANI
Yazar adı : NESLİHAN YAVUZCAN
Yayıncı : PUPA
Fiyatı : 22 TL
Türü : RÖPORTAJ


Gazeteci-Yazar Neslihan Yavuzcan’ın birbirinden ünlü isimlerle yaptığı özel röportajlardan oluşan ünlülerin sağlıklarından özel hayatlarına kadar bütün hayatlarını gözler önüne serdiği hayatlarındaki önemli kesitlerin yer aldığı arşiv niteliğinde bir yayın olma özelliğini taşımaktadır. ‘ÜNLÜLER KERVANI’nda başta Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Tarkan, Türkan Sabancı, Hülya Koçyiğit, Mustafa Sarıgül, Kevin Costner, Hülya Avşar, Erol Evgin, Yetkin Dikinciler, Ali Şen, Erkan Petekkaya, Perihan Savaş, Kıraç, Hadise, Osman Gidişoğlu, Faruk Süren, Rasim Öztekin, Rahmi Turan, Mehmet Sadık Öke, Yılmaz Vural, İbrahim Tatlıses, Mete Horozoğlu, Ali Ağaoğlu, Rıdvan Dilmen, Saba Tümer, Ergin Ataman, Halil Ergün, Okan Şirin Bayülgen, Asuman Dabak, Yüz nakli olarak türk tıp tarihinde büyük sansasyon oluşturan Cengiz Gül’e, Rıvan Dilmen, Şansal Büyüka, Muazzez İlmiye Çığ’ a gibi birçok ünlünün hayat hikayeleri acısıyla, tatlısıyla, başarısıyla bu kitapta yer almaktadır.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>