>

GÜZELLİK

Tükenmeyen ışıltılı renkler...

Yeni boyattığınız saç renginizin daha uzun süre dayanması, ilk günkü gibi canlı ve parlak kalması mümkün.
 
   
 
 
     
Tükenmeyen ışıltılı renkler için BC BONACURE Renk Koruma

BC BONACURE hairtherapy Renk Koruma serisi ile yeni boyamaya kadar saçınızın rengi ilk günkü parlaklığını ve canlılığını koruyor. Yapmanız gereken kuaförünüze bir an önce uğramak ve bu serinin saçlarınızda yarattığı farkı gözlerinizle görmek.

BC hairtherapy ürünleri sadece BC BONACURE kuaför salonlarında…

Size en yakın BC BONACURE salonu için 0 800 211 60 46 veya www.bonacure.com.tr

BC hairtherapy Renk Koruma serisi 6 üründen oluşuyor:

BC RENK KORUMA ŞAMPUANI,


içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici ve UV-filtresi ile saç renginizin canlılığını korur. Sonuç: Sağlıklı ve parlak renklere sahip saçlarla uzun süre kalıcı güzellik. Uygulama: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Günlük kullanım içindir.
25 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA GÜMÜŞ YANSIMA ŞAMPUANI,


içeriğindeki aminoasit ve aktif renk pigmentleri ile beyaz saçta hafif gümüş yansıma sağlar; röfleli, dekolore edilmiş saçlarda istenmeyen sarı tonları nötralize eder. Sonuç: Sağlıklı ve parlak renklere sahip saçlarla uzun süre kalıcı güzellik. Uygulama: Sarı saç: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve hemen durulayın. Gri saç: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve 1-3 dakika bekledikten sonra durulayın.
25 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA KREMİ,


içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici ve UV-filtresi ile saç renginizin canlılığını korur. Sonuç: Kolay taranan, sağlıklı ve parlak renklere sahip saçlarla uzun süre kalıcı güzellik. Uygulama: Havlu ile nemi alınmış saça masaj yaparak uygulayın, 2 dakika bekletin, durulayın. Günlük kullanım içindir.
37 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA SPREYİ,

içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici kompleks ve UV-filtresi ile saçınızı ağırlaştırmadan saç renginizin canlılığını korur. Sonuç: Kolay taranan, sağlıklı ve parlak renklere sahip saçlarla uzun süre kalıcı güzellik. Uygulama: İki aşamanın tam olarak karışması için iyice çalkalayın, yıkanmış ve havlu ile nemi alınmış saça püskürtün. Günlük kullanım içindir. Durulanmaz. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayın. Gözlere sıkmayın.
40 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA KÜRÜ,


içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici ve UV-filtresi ile saç yapısını içten yoğun olarak yeniler. Saç renginizin canlılığını korur. Sonuç: Canlı renklere sahip, esnek, sağlıklı ve güçlü saçlarla uzun süre kalıcı güzellik. Uygulama: Havlu ile nemi alınmış saça masaj yaparak uygulayın, 5-10 dakika bekletin, durulayın. Saçın yıpranma derecesine göre ortalama haftada 1 defa uygulanır.
55 YTL (KDV dahil)

BC RENK KORUMA SALON BAKIM KAPSÜLÜ, içeriğindeki aminoasit, renk dengeleyici, UV-filtresi ve RepHeal proteinleri ile boyalı ve yıpranmış saçlara derinlemesine bakım sağlar, saçın iç yapısını güçlendirir. Sonuç: Daha esnek, parlak ve güçlü saçlar; solmayan, canlı renklerle uzun süre kalıcı güzellik. Uygulama: Boyanın ardından salonunuzda uygulatın, saç renginizi anında korumaya alın.

Yalnızca salon kullanımına yöneliktir.

www.bonacure.com.tr


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>