>

KÜLTÜR-SANAT

Okan Bayülgen NTV'de

Okan Bayülgen, spor, kültür-sanat, medya, magazin ve siyaset dünyasından ünlü kişilerle Türkiye’de ve dünyada o hafta yaşanan olayları ve durumları değerlendirecek.
 
   
 
 
     
Okan Bayülgen’nin hazırlayıp sunduğu Herkes Bunu Konuşuyor”, Perşembe akşamı başladı. Türkiye ve dünya gündeminin önemli olayları Okan Bayülgen ve konukları tarafından tartışılacak.

Okan Bayülgen, spor, kültür-sanat, medya, magazin ve siyaset dünyasından ünlü kişilerle PERŞEMBE Türkiye’de ve dünyada o hafta yaşanan olayları ve durumları değerlendirecek. İzleyicilerin de stüdyo kunuğu olarak katılabileceği program canlı yayınlanacak. Klasik tartışma programlarından farklı bir formatı olan programda; 5 konu, stüdyoda bulunan ünlü konuklarla tartışılacak. Ayrıca sokak röportajları konularıyla ilgili halkın fikri alınacak.

İlk programın konukları; Türkçe’nin yılmaz savunucusu, doyumsuz sohbetiyle gazeteci Hakkı Devrim, RadioN101’nin neşeli ve şakacı DJ Ayça Şen Başkan ve Levent Ünsal, son ayların en gözde rock grubu Mor ve Ötesi, podyum dünyasının en fazla konuşulan ismi Ayşe Hatun Önal oldu. İlk programda haftanın konuklarıyla ele alınan konu başlıkları ise şöyle: Televizyonda en çok ne seyrediliyor? Medyayla sokaktaki insanın gündemi aynı mı? Rating raporlarındaki gerçek ne? AB İlerleme Raporu’nun açıklandığı gün ekranlarda neler oldu? Hiç ‘down’ oldunuz mu? Size ‘kal’ geldi mi? Yeni Lira’dan sonra yeni Türkçe’ye de alışabilecek miyiz? Alışmak zorunda mıyız? Dünyanın en ‘güzel’ iş kazaları! Bu kazalara tedbir alınsın mı alınmasın mı?

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>