>

KÜLTÜR-SANAT

Doğal Yaşam Festivali

Bu festivalde hayat var...
 
   
 
 
     

Hayatımızın en değerli varlıkları çocuklarımızın uzman eğitimcilerle birlikte yeteneklerini özgürce keşfedip, keyifli saatler yaşadıkları İstanbul’un orta yeri Etiler’de yer alan Happy Nest merkezinin etkinleri tüm hızıyla sürüyor. Çocukların gelişmesine katkı sağlayacak eğitimi kitap ve oyuncak satımı yanı sıra, birbirinden keyifli atölyelerden biri olan Happy Nest, yepyeni bir organizasyonu ile misafirlerinin karşısına çıkıyor. Happy Nest tarafından düzenlenen Doğal Yaşam Festivali 3-4 Haziran 2017 tarihinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

Bu yıl ilki gerçekleşecek Doğal Yaşam Festivali’nde doğal yaşama gönül vermiş üreticiler, sağlayıcılar, uygulayıcılar, ve tüketiciler bir araya geliyor. Ülkemizin dört bir yanındaki birbirinden değerli küçüklü büyüklü üretici firmaların bir araya getiren festivalde doğal yaşam ürünlerinin yanı sıra, ülkemizin alanlarında birbirinden değerli akademisyenleri uzmanları konuşmacı olarak yer alacak. Festival kapsamında unutulmuş sokak oyunlarının yanısıra, drama performansları, açık hava film gösterimleri yoga ve meditasyon uygulayıcıları da bir araya gelecek.

Festivalin en büyük sürprizi, 3 Haziran Cumartesi günü saat 18:30’da Gaye Su Akyol ve 4 Haziran Pazar günü saat 18:30’ da Jehan Barbur konserleri olacak. Gaye Su Akyol ve Jehan Barbur eşsiz sesleri ile misafirlerimizle buluşacak.

İki gün sürecek ve doğal yaşam tutkunlarının yanı sıra cemiyet hayatından da pek çok seçkin simanın bir araya geleceği Doğal Yaşam Festivalinin 3 Haziran 2017 Cumartesi günün saat 12.00 da ki açılışına teşrif etmenizden onur duyacağım.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>